Ви запитували на «гарячій лінії»
Підприємство орендує нежитлове приміщення (під склад) у свого ж працівника, щомісячно виплачуючи йому певну плату. Чи повинна бухгалтерія утримувати і перераховувати податок на доходи з даних сум, чи працівник сам декларує доходи і сплачує...








