Канали повідомлення про корупцію

Канали для надання повідомлень від викривачів до Лановецької міської ради

Лановецька міська рада забезпечує умови для повідомлень працівниками ради та її структурних підрозділів, іншими особами про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції», зокрема через спеціальну телефонну лінію, офіційний веб-сайт ради, засобами електронного зв’язку, іншими засобами поштового зв’язку, а також під час проведення особистого прийому голови ради або його заступників, уповноваженої особи з питань запобігання корупції Лановецької міської ради у дні прийому згідно із затвердженим графіком.

Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави.

Спеціальна телефонна лінія, за якою приймаються повідомлення про корупційні правопорушення або правопорушення, пов’язані з корупцією з боку працівників Лановецької міської ради та її структурних підрозділів (035249) 2-18-86

Режим роботи спеціальної телефонної лінії: з понеділка по п’ятницю з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. та з 14 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв.

Електронна поштова скринька: stopcorruption@lanmisto.gov.ua

Офіційний веб-сайт ради: www.lanmisto.gov.ua

Поштова адреса ради: 47400, Тернопільська область, м. Ланівці, вул. Незалежності, 34.

У разі направлення повідомлення поштою, на конверті робиться позначка «Про корупцію».

Небажання заявника надати інформацію про себе не є підставою для відмови в прийнятті його повідомлення.

Анонімне повідомлення про порушень вимог Закону України «Про запобігання корупції» підлягає розгляду, якщо наведена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, підлягає перевірці у термін не більше п’ятнадцяти днів від дня його отримання та може бути продовжено термін розгляду повідомлення до 30 днів від дня його отримання.

Спеціальні уповноважені суб’єкти у сфері протидії корупції

Національне агентство з питань запобігання корупції

01103, м. Київ, бул. Дружби народів, 28

info@nazk.gov.ua