Смітити стає нормою?!
У Лановецькій громаді почастішали випадки зумисного засмічення🗑 та порушення правил благоустрою. Відтак ранок понеділка приніс нам 🍾пляшки випитого спиртного в дерев’яних кашпо з туями біля ЦНАПу. І це при тому, що поблизу є урни....








