Вандали зламали у Лановецькій громаді екзотичне дерево
У 2021 році у центральному сквері міста Лановець було висаджено 10 саджанців магнолій. Рослина вибаглива, але гарно прийнялася та дарувала естетичну насолоду мешканцям громади. Магнолії пережили суворі погодні зміни, але не пережили людського вандалізму....








