На Лановеччині проходить вишкіл


09 серпня 2021 року відбулося урочисте відкриття військово-патріотичного козацького наметового табору «Подільсько-Волинська Січ – 2021» для молоді, який розташований на території лісового масиву між населеними пунктами Лисогіркою та Молотків.
Табір організовано Тернопільським та Хмельницьким козацтвом при підтримці органів влади та місцевого самоврядування Лановецької громади Тернопільської області та Теофіпольської громади Хмельницької області.
Головна мета вишколу є формування національно-патріотичної свідомості і національної гідності через систему занять, змагань, ігор, побудованих на основі національно-патріотичної і військово-спортивної системи виховання.
У вишколі взяла участь молодь з різних регіонів України, а саме Луганської, Донецької, Івано-Франківської, Тернопільської, Хмельницької та Кіровоградської областей. Впродовж 8 днів майбутні захисники Вітчизни за допомогою досвідчених інструкторів навчатимуться тактиці ведення бою, поводженні зі зброєю, надання первинної медичної допомоги та багато інших корисних знань, необхідних для збереження життя та здоров’я, як під час виконання бойових завдань, так і у повсякденному житті.

Вам також може сподобатися...