Урочисте відкриття майданчика зі штучним покриттям у Лановецькій ЗОШ №2

Урочисте відкриття сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям відбулося сьогодні, 2 вересня, на базі Лановецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

Згідно з бюджетною програмою «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» на будівництво футбольного поля виділено з державного бюджету 750 000 грн, з міського бюджету — 750 000 грн.

Сьогодні юні футболісти разом із секретарем міської ради Вікторією Хом’як та директором Лановецької загальноосвітньої школи №2 Володимиром Рубцем перерізали святкову стрічку.

“Нове поле із штучним покриттям – це нові можливості для занять спортом наших дітей, підтримки здорового способу життя та розвитку фізичної культури, незважаючи на пору року”, – підкреслила під час відкриття Вікторія Хом’як. Окрім цього, вона вручила футбольні м’ячі – подарунок від Лановецької міської ради.

Це знакова подія для Лановецької ОТГ, адже наші діти активно проявляють себе у спортивній сфері. Тож від сьогодні майданчик чекає своїх переможців, щоб відчути дух справжнього спортивного протистояння!

Вам також може сподобатися...