До уваги суб’єктів декларування!

01 січня стартувала кампанія декларування суб’єктів декларування, визначених статтею 3 Закону України «Про запобігання корупції» за 2025 рік, яка триватиме до 31 березня включно.

З метою вчасного та безпомилкового подання Декларації рекомендуємо використовувати роз’яснення, що підготувало Національне агентство з питань запобігання корупції, які розміщено на його сайті в розділі «Декларування» за покликанням: https://wiki.nazk.gov.ua/category/deklaruvannya/.

Для спрощення процесу подання декларацій також радимо декларантам скористатися ІТ-інструментами від Національного агентства з питань запобігання корупції: «Дані для декларації» та «Часткове автозаповнення чернетки декларації», які допомагають швидко заповнювати більшість розділів декларації та зменшити кількість технічних помилок.

Нагадуємо, що неподання або несвоєчасне подання декларації без поважних причин тягне за собою кримінальну (366-3 КК України) або адміністративну відповідальність (ч. 1 ст. 172-6 КУпАП). Крім того, відомості про осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, підлягають внесенню до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.

Подавайте свої Декларації вчасно та без помилок. Слідкуйте за новинами на сайті та офіційних сторінках Національного агентства з питань запобігання корупції. 

Доступність