Педагогів громади сьогодні залишили після уроків
Без надмірної офіційності та пафосу вчителі відзначили сьогодні своє професійне свято. “Після уроків” – саме таку назву отримав вечір із нагоди Дня працівника освіти, який відбувся у Культурному центрі Єловицьких. Із вітальним словом звернулася...








