Шановна громадо!

Чорнобильська катастрофа стала для України та світу великою трагедією, наслідки якої не можливо ліквідувати досі. 34 роки тому тисячі людських життів було покладено у боротьбі із атомом, десятки тисяч людей назавжди втратили свій дім, який опинився у зоні відчуження. Але разом з тим ця трагедія показала справжнє обличчя тогочасної влади, яке виявилося жорстоким та страшним, а також справжнє обличчя українських хлопців та дівчат, які боролися із невидимим ворогом та які до сьогодні залишаються символом героїзму та мужності.

І навіть через 34 роки після трагедії ми дякуємо усім, хто у нерівній боротьбі став до бою з атомом – пожежникам, експлуатаційному персоналу ЧАЕС, військовослужбовцям, будівельникам, ученим, медикам, працівникам правоохоронних органів, які брали участь у ліквідації наслідків аварії. Низький уклін перед неоціненною людською мужністю та героїзмом ліквідаторів, які не думаючи про нагороди та відзнаки, не ховаючись за спини товаришів, рятували увесь світ від ядерної небезпеки.

Хоч час лікує рани та забути про цю трагедію важко, тому хочемо побажати усім, хто доклав свою частку до ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, міцного здоров’я та душевного спокою, мирного неба та добра, довгих щасливих років життя та сімейного затишку, шани і вдячності від людей!

Щиро – міський голова
Роман КАЗНОВЕЦЬКИЙ

Вам також може сподобатися...