Всесвітній день Землі

22 квітня міжнародна спільнота відзначає Всесвітній день Землі. Тому сьогодні актуально задуматися над тим, що ми робимо для збереження навколишнього середовища та природних ресурсів.

Останнім часом Україну сколихнули пожежі, які стаються через звичайну людську недбалість: Чорнобильська зона, орнітологічний заповідник у Тернопільській області та й наша громада не виняток — у нас теж трапляються підпали сухої трави. І вирішення цієї проблеми не залежить ані від швидкості реакції пожежної охорони, ані від поліції, а лише від людської відповідальності.

Справжній приклад екологічно свідомої поведінки сьогодні демонструють вихованці одного із міських садочків. Вони долучилися до акції “Зелена хвиля”, яка приурочена до Всесвітнього дня Землі, та у цей день роблять все для того, щоб зберегти довкілля.

Ці діти ще такі маленькі, але уже розуміють, як важливо допомагати планеті берегти ресурси. Дорослим варто постійно пам’ятати — все, що ми залишимо після себе на Землі, стане спадком наших дітей і онуків. І лише нам обирати, що це буде – вигорілі поля чи родючі ґрунти, купи пластику чи квітучі галявини.

Вам також може сподобатися...