«Влада має мати партнера у вирішенні питання реабілітації дітей з інвалідністю»
Саме з таких слів розпочалася розмова польських гостей до лановецької громади. Мова йдеться про створення на території нашого району реабілітаційного центру для дітей з інвалідністю. Алла Андрущук – керівник громадської організації «Товариство батьків дітей-інвалідів...






