Найкращих учнів громади відзначили грошовими сертифікатами
Уже традицією стало нагородження обдарованих школярів у кінці навчального року. І хоч через карантин на шкільних подвір’ях так і не прозвучав останній дзвінок, усі нагороди були вручені дистанційно. Цьогоріч знову за ініціативи міського голови...






