П’ять сторін — одна мета – утвердження національної та громадянської ідентичності
Сьогодні, 21 травня, відбулася історична подія – підписання п’ятистороннього меморандуму про консолідацію зусиль між Тернопільською та Хмельницькою областями, Лановецькою та Теофіпольською громадами та ГО «Подільсько-Волинська Січ» у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності....






