І знову перемоги в баскетболі
24 вересня у м. Тернополі відбувся ІІ тур Чемпіонату України з баскетболу серед загальноосвітніх навчальних закладів між юнаками. Команда Лановецької міської ради БК “Вербовець” Вербовецького ЗЗСО змагалася за першість з БК “Львів” з м....






