4,4 тисячі працівників пройшли реабілітацію після важких хвороб за кошти ФССУ
За підсумками трьох кварталів цього року понад 4,4 тисячі українських працівників пройшли відновлювальне лікування після важких захворювань і травм за кошти Фонду соціального страхування України. Фонд продовжує здійснювати направлення працівників, які перенесли інсульти, інфаркти,...






