До відома населення, керівників підприємств та організацій – споживачів природного газу

З метою підготовки газорозподільних станцій (ГРС) до надійної роботи в осінньо–зимовий період 2022– 2023 років Тернопільським проммайданчиком Бердичівського ЛВУМГ заплановано провести ремонтно-профілактичні роботи на ГРС м. Ланівці з 9-00 год. 10 травня 2022 р.
У цей же період Лановецька дільниця Шумського УЕГГ буде проводити планові ремонтно-профілактичні роботи на розподільчих газопроводах та газорегуляторних пунктах.
В зв’язку з цим з 10 травня по 12 травня (відновлення газопостачання відбудеться 13 травня) буде припинено подачу газу споживачам міста Ланівці та сіл с.Нападівка, с.Борсуки, с.Синівці, с.Борщівка, с.В.Кусківці, с.Передмірка, с.Печірна, с.Снігурівка, с.М.Снігурівка, с.Краснолука, с.Якимівці, с.Татаринці, с.Загірці, с.Михайлівка, с.Юсківці, с.Грибова, с.Гриньки, с.Козачки, с.Коростава, с.Кутиски, с.Осники, с.Огризківці с.Молотків, с.Білозірка, с. Манево, с.М.Корначівка, с.Москалівка, с.Плиска, с.Люленці, с.Буглів, с.Ванжулів, с.Жуківці, с.Шушківці, с.Іванківці, с.Оришківці, с.Волиця, с.М.Кусківці, с.Бережанка.
Просимо передбачити на ці дні резервні види енергозабезпечення.
Виходячи з дому не забувайте перекривати газові крани на приладах та на опусках перед ними.
Про початок відновлення газопостачання в населених пунктах буде повідомлено за допомогою гучномовців. Дотримуйтесь правил безпеки при користуванні газом.
Просимо вибачення за тимчасові незручності.
Адміністрація Лановецької дільниці Шумського УЕГГ
ПрАТ “Тернопільгаз”
Тел.для довідок 2-15-59

Вам також може сподобатися...