У Ланівцях зафіксовано сказ. Важлива інформація!

01 грудня 2021 року відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Лановецькій міській раді з питання складної епізоотичної ситуації по сказу тварин. Для участі в обговоренні назрілих питань та прийняття відповідних рішень були запрошені представники Державної пожежно-рятувальної частини, поліції та мисливці.

Основне питання, яке було на порядку денному – вжиття невідкладних заходів з недопущення поширення збудника сказу на території Лановецької громади.

Комісією оголошено загрозливою зоною м. Ланівці та неблагополучним пунктом щодо сказу мікрорайон Цукрового заводу.

Рекомендовано призупинити навчальний процес у ЗДО “Сонечко” та перевести на дистанційне навчання Лановецький ЗЗСО I-III ступенів №2 тривалістю на 10 днів.

Прийнято провести роз’яснювальну роботу по громаді та посилити боротьбу з популяцією червоної лисиці, яка за припущеннями спеціалістів є джерелом хвороби.

Окрім цього, повідомляємо, що з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 15:00 год на території мікрорайону Цукрового заводу проводитиметься вакцинація домашніх тварин. Вакцинувати тварин можна і у Державній лікарні ветеринарної медицини за адресою вул. Тернопільська, 14, м. Ланівці.

Увага! У разі контакту зі скаженою твариною, слід промити рану з господарським милом, обробити дезинфікуючим розчином та звернутися в медичний заклад для отримання кваліфікованої допомоги!

Вам також може сподобатися...