Звіт міського голови, утворення старостинських округів та інші актуальні рішення сесії міської ради

Четверте пленарне засідання другої сесії міської ради відбулося сьогодні, 26 березня, у Культурному центрі Єловицьких.

Про діяльність виконавчих органів Лановецької міської ради за 2020 рік прозвітував міський голова Роман Казновецький. Зокрема, він зазначив, що у минулому році до бюджету Лановецької громади додатково залучено коштів, в тому числі у вигляді предметів довгострокового користування, у сумі — 11,1 млн грн.

Про хід виконання програми соціально-економічного розвитку Лановецької міської ради за 2020 рік проінформував депутатів перший заступник міського голови Руслан Задерей.

Підсумки роботи Молодіжної ради при Лановецькій міській раді підбив молодіжний голова Юрій Матевощук. Особливу увагу депутатів звернув він на найбільші проєкти втілені молодіжними радниками за два роки діяльності — відпочинковий майданчик з інклюзивними елементами “Твій безмежний простір” та проєкт “Академія молодіжного лідерства”.

Підтримав депутатський корпус рішення щодо Положення про раду підприємців при Лановецькій міській раді, про яке інформував заступник міського голови Олег Казмірчук.

Секретар міської ради Вікторія Хом’як інформувала про утворення старостинських округів на території Лановецької міської ради. Так, рішенням сесії у Лановецькій громаді утворено 12 старостинських округів.

Також депутати підтримали питання про створення трьох органів самоорганізації населення – «Вуличний комітет «Шевченківський» в с.Буглів, «Вуличний комітет «АКВА» в с.Молотків та «Вуличний комітет «Добра вода» в с.Вишгородок.

Про питання щодо затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів оренди комунальної власності Лановецької міської ради та щодо затвердження плану діяльності міської ради з підготовки проектів регуляторних актів у 2021 році інформувала начальник юридичного відділу Альбіна Семенова.

Прийнято рішення сесії про початок процедури реорганізації КУ “Центральна районна бібліотека для дорослих” і КУ “Лановецька міська бібліотека” шляхом злиття та утворення КУ “Лановецька міська публічна бібліотека”.

Про припинення (реорганізацію) юридичної особи “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лановецького району” шляхом перетворення в КУ «Лановецький територіальний центр надання соціальних послуг» інформувала директор установи Руслана Кушнір.

Також рішенням сесії ухвалено ряд програм, зокрема Програму «Поліцейський офіцер громади» на території Лановецької міської ради на 2021-2024 роки, Програму з інфекційного контролю із запобігання інфекцій, пов’язаних з наданням медичної допомоги у Лановецькій міській територіальній громаді на 2021-2025 роки, Програму «Розвиток молоді Лановецької міської ради на 2021-2024 роки», Програму запобігання соціальному сирітству, подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2021-2024 роки, Програму удосконалення надання соціальної допомоги на 2021-2022 роки.

Щодо фінансових питань інформувала начальник фінансового відділу Неля Салецька. Зокрема, депутатським корпусом підтримано рішення про громадський бюджет Лановецької громади, внесення змін до бюджету громади тощо.

Окрім цього, сесією міської ради розглянуто 163 земельних питання.

Вам також може сподобатися...