Презентація третього випуску альманаху “Лан. Захищаючи Україну: минуле і сьогодення”

Сьогодні у Культурному центрі Єловицьких відбулася презентація третього випуску інформаційно-літературного альманаху “Лан. Захищаючи Україну: минуле і сьогодення”. Його фокус-темою стали захисники України — герої Другої Світової війни, національно-визвольного руху, Революції Гідності, російсько-української війни.

До редколегії “Лан-3” увійшли Марія Романчук, Наталя Гамера, Сніжана Крещук, Руслана Кушнір, Неоніла Дзюба, Валентин Дзюба та Богдан Кукуруза. Робота над альманахом тривала із 2017 року. До фінансування видання долучалися Лановецька та Борсуківська громади, ланівчани, які проживають за кордоном, підприємці та просто небайдужі люди.

Серед присутніх на презентації — очільник Лановецької громади Роман Казновецький, заступниця голови Борсуківської громади Богдана Вознюк, герої та спонсори альманаху, військові, активісти, творчі люди Лановеччини. Від редколегії “Лану” по одному виданню подарували для сімей загиблих воїнів на Сході.

Позитивний настрій створював модератор презентації Юрій Матевощук. Творча атмосфера панувала у залі — лунали поезії та пісні, подяки та вітальні слова.

“Цією книгою ви зробили внесок в історію Лановеччини. Ви бережете пам’ять. Соціальні мережі приходять і йдуть, а те, що закарбовано на сторінках книги? буде переходити крізь покоління”, – звернувся до редколегії та усіх, хто долучався до видання, міський голова Роман Казновецький.

Вам також може сподобатися...