Передача коштів районній лікарні, присвоєння звання “Почесний громадянин Лановецької ОТГ” та інші рішення сесії міської ради

Третє пленарне засідання сесії міської ради відбулося сьогодні, 25 серпня, у Культурному центрі Єловицьких на чолі із міським головою Романом Казновецьким.

На порядку денному питання про внесення змін до міської програми «Підвищення рівня надання адміністративних та інформаційних послуг платникам податків Лановецького відділення Кременецької ОДПІ Головного управління ДФС у Тернопільській області на 2016-2020 роки», затвердженої рішенням сесії міської ради від 26 липня 2016 року № 312.

Затвердили рішенням сесії Перелік адміністративних послуг, які надаватимуться через ЦНАП Лановецької міської ради, яких є понад 230. Зокрема, надаватимуть місцеві послуги, послуги державної реєстрації нерухомого майна, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, актів цивільного стану (народження, шлюб, смерть тощо), послуги у сфері земельних відносин, соціальні, дозвільні, паспорті, пенсійні послуги тощо.

Щодо освітніх питань інформувала Оксана Ходанович, начальник відділу освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики. Розглядалися питання про надання дозволу на понаднормативний поділ класів та про створення у громаді КУ «Лановецький міський центр професійного розвитку педагогічних працівників».

Заступник директора по навчальній роботі Лановецької міської дитячої музичної школи Емма Лойко інформувала щодо вартості навчання у закладі на 2020-2021 навчальний рік. Так, місячна плата становитиме 150 грн за навчання сольного співу та гри на фортепіано, гітарі, баяні та акордеоні, 140 грн — за навчання гри на духових інструментах, бандурі, скрипці та сопілці. Від плати звільняються діти із багатодітних та малозабезпечених сімей, діти з інвалідністю, сироти, напівсироти, позбавлені батьківського піклування, які перебувають під опікою, діти учасників бойових дій та батьки яких мобілізовані. Для дітей із сімей, у яких у музичній школі навчається двоє дітей, плата за одну дитину становить 100%, за другу – 50%. Для дітей, які навчаються на двох і більше відділах або інструментах, плата стягується за перший – 100%, за другий – 50%.

Проголосували депутати за взяття на баланс майна комунальної власності Лановецької міської ради будівлю гаражів на п’ять боксів, яка розташована по вул. Вишнівецька, 35д та оглядову вежу, яка розташована по вул. Незалежності, 20б в м. Ланівці.

Підтримали також звернення до Лановецької районної ради щодо передачі об’єктів із спільної власності територіальних громад сіл та міста Лановецького району у комунальну власність Лановецької міської ради.

Ще одне звернення від депутатів Лановецької міської ради надсилають до Президента України Володимира Зеленського, Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова, Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, голови депутатської фракції політичної партії «Слуга народу» Давида Арахамії. У ньому йдеться про проєкт Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо збалансованості наповнення місцевих бюджетів» від 18.06.2020 № 3679, яким пропонується знову надати податкові пільги щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту. У разі набуття законом чинності бюджет громади недоотримає фінансування понад 3,6 млн грн щорічно. Це може призвести до розбалансування місцевого бюджету і негативно вплине на своєчасність здійснення запланованих видатків.

Затвердили рішенням сесії звіт про виконання бюджету міської об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2020 року та внесення змін до бюджету міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

Прийнято рішення про передачу коштів із бюджету громади районному бюджету на 2020 рік. Кошти у сумі 80 000 грн будуть спрямовані на оплату за спожиті енергоносії КНП «Лановецька центральна районна лікарня».

Також проголосували депутати за питання про передачу міжбюджетного трансферту із районного бюджету до бюджету громади на 2020 рік в сумі 50000 грн, згідно із яким кошти спрямують на фінансування міської музичної школи, зокрема оплату праці працівників установи.

Одноголосно підтримали на засіданні сесії присвоєння звання «Почесний громадянин Лановецької ОТГ» Петру Стецюку за вагомий особистий внесок у розбудову Лановецької громади, високий професіоналізм, активну діяльність, спрямовану на вирішення актуальних питань соціально-економічного, культурного розвитку.

Окрім цього, депутатами розглянуто 79 земельних питань.

Вам також може сподобатися...