Важливі рішення засідання виконавчого комітету

У Культурному центрі Єловицьких сьогодні, 15 травня, засідав виконавчий комітет міської ради.

Серед перших розглянутих питань надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям громади. 12 700 грн виділено людям, котрі перебувають у складних життєвих обставинах, 5000 грн — для забезпечення соціальної реабілітації дітей з інвалідністю. Також допомогу отримали 11 учасників АТО/ООС на загальну суму 11 000 грн, 42 ліквідатори та постраждалі внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС — на загальну суму 21 000 грн. З метою підтримки інтелектуально і творчо обдарованих дітей виділили 12 000 грн переможцям обласних олімпіад та учням-членам Тернопільського відділення Малої академії наук, які здобули призові місця у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

Важливим питанням було про встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами. Микола Розевик, начальник Лановецького КПпБ, наголосив: “Ціна за послугу не змінювалася ще з 2011 року, тому сьогоднішні тарифи покривають лише 40% витрат підприємства. Збиткова діяльність пов’язана із тим, що за 9 років ціна на паливо зросла з 8 грн за літр до 23 грн, збільшилися прожитковий мінімум, ставка екологічного податку, витрати на оплату послуг банку, суми загальновиробничих та адміністративних витрат. Саме тому сьогодні доводиться приймати рішення і про підняття тарифів”. Окрім цього, Лановецьке КПпБ буде проводити додаткову інформаційно-роз’яснювальну роботу. Після встановлення нових тарифів ціна для населення становитиме 134,57 грн за 1 м3, на одного мешканця в місяць — 20,18 грн, для бюджетних установ — 174,64 грн за 1 м3.

Також розглянув виконавчий комітет звіт щодо використання коштів та виконання робіт по благоустрою лютий-березень 2020 року.

Щодо звіту про виконання бюджету громади за І квартал 2020 року інформувала начальник відділу бюджету, фінансів та планування міської ради Неля Салецька.

Рішенням виконавчого комітету затвердили План дій з впровадження системи внутрішнього контролю в Лановецькій міській раді.

Проголосували члени виконкому про затвердження проєктної документації реконструкції електричних мереж вуличного освітлення на території набережної ставу.

Також ухвалено рішення про встановлення знаків 5.33 “Пішохідна зона” та 3.1 “Рух заборонено” на в’їздах до набережної ставу.

Окрім цього, розглянули питання про присвоєння та зміну адресних номерів нерухомого майна, надання соціальних послуг, затвердження висновку комісії з питань захисту прав дитини, надання дозволу на відмову від спадщини тощо.

Вам також може сподобатися...