Яремчук Віктор Миколайович, звіт за 2021 рік

ЗВІТ СТАРОСТИ ЛАНОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ –

СІЛ БІЛОЗІРКА, МОСКАЛІВКА, ПЛИСКА, ШУШКІВЦІ ЗА 2021 РІК

Згідно зі статтею 54-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про старосту Лановецької міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 18 грудня 2020 року № 27, звітую про свою роботу на посаді старости Лановецької міської ради – сіл Білозірка, Москалівка, Плиска, Шушківці за 2021 рік.

До виконання своїх повноважень приступив 01 січня 2021 року на підставі рішення міської ради від 03 грудня 2020 року № 10 «Про затвердження старости».

До складу округу входить чотири села – Білозірка, Москалівка, Плиска, Шушківці, площа якого складає 7 586 га. Загальна кількість населення 1631 особа (за 2021 рік народилося – 8 дітей, померло – 29 осіб), домогосподарств – 840.

На території округу розташовано 6 бюджетних установ:

1) Білозірський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (98 учнів);

2) Москалівська початкова школа (17 учнів);

3) дошкільний підрозділ Білозірського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (28 вихованців);

4) Москалівський КЗДО «Сонечко» (5 вихованців);

5) Амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Білозірка;

6) медичний пункт тимчасового базування с. Москалівка.

Відповідно до покладених на мене повноважень: 1) беру участь у засіданнях виконавчого комітету, сесіях сільської ради;

2) співпрацюю з усіма відділами виконавчого комітету міської ради, виконую доручення міського голови, виконавчого комітету міської ради;

3) сприяю виконанню на територіях сіл Білозірка, Москалівка, Плиска, Шушківці програми соціально-економічного розвитку Лановецької міської територіальної громади;

4) здійснюю моніторинг благоустрою сіл, дотримання громадського порядку тощо.

Ведеться облік військовозобов’язаних, здійснюється оповіщення військовозобов’язаних та призовників, складаються списки юнаків для приписки до призовної дільниці, ведеться облік учасників АТО та бойових дій.

Все, що проводиться на територіях сіл Білозірка, Москалівка, Плиска, Шушківці висвітлюється на сайті старостинського округу.

Прийом жителів, які звертаються з проблемами різного плану та характеру здійснюється з 08.00 до 16.00 години у селі Білозірка – понеділок, четвер; у селі Москалівка – вівторок, п’ятниця. Намагаюся вирішувати їх відразу.

За звітний період зареєстровано 1677 звернень, з них:

1) 44 – послуг реєстрації / зняття з реєстрації місця проживання;

2) 225 – послуг землевпорядкування та архітектури;

3) 75 – нотаріальних дій;

4) 288 – послуг соціального характеру;

5) 796 видано витягів про зареєстрованих у приміщеннях / будинку осіб, довідок-характеристик, довідок про реєстрацію місця проживання;

6) 142 видано довідок із земельних питань;

7) 107 – послуг, спрямованих на коригування адреси домогосподарств, надання одноразових матеріальних допомог, видалення зелених насаджень, видачу дозволу на порушення об’єкту благоустрою, соціально-правовий захист дітей та ін.

Протягом 2021 року на території сіл округу виконано наступні заходи:

1) проведено захід, приурочений пам’яті Героїв Небесної сотні та учасників Революції Гідності, з нагоди 7 річниці подій на майдані в селі Білозірка; 2) проведено заходи до Дня пам’яті та примирення в селах Білозірка, Москалівка, Плиска;

3) проведено заходи до Дня вишиванки в селах Білозірка, Москалівка; 4) проведено виїзне святкування громади до Дня конституції в селі Білозірка;

5) проведено святкування 30 – річчя Дня незалежності та Дня села Білозірка; 6) проведено вечір відпочинку під живу музику на храмове свято в селі Шушківці; 7) проведено святкування Дня села Плиска;

8) брали участь в спортивних змаганнях під час святкування дня села Буглів; 9) проводилося обслуговування вуличного освітлення в селах старостинського округу, своєчасно замінювались лампи та фонарі, виготовлена проектна документація на вуличне освітлення по вулиці Рудка в селі Москалівка та вулиці Крайня в селі Плиска;

10) проводилися косметичні роботи на пам’ятниках воїнам загиблим у Великій Вітчизняній війні;

11) відремонтовано та пофарбовано автобусну зупинку в селі Москалівка; 12) завдяки тому, що працював робітник по благоустрою, а також завдяки залученню громадськості, підтримувався задовільний санітарний стан на території населених пунктів, проводились заходи з обкошування трави, видалення сухих дерев, чагарників, побілка бордюр та дерев біля освітньо-культурних закладів; 13) проведено косметичні ремонти адмінприміщень сіл Москалівка, Білозірка; 14) упорядковано прибережну смугу біля ставка в селі Москалівка; 15) встановлено вело – паркування біля адмінприміщень сіл Москалівка, Білозірка; 16) встановлено дашок над адмінбудинком в селі Москалівка; 17) проведено грейдерування доріг у всіх селах старостинського округу, проводився ямковий ремонт дороги в селі Плиска, завезено щебінь в село Шушківці; 18) брали участь та отримали перемогу у проєктах громадського бюджету 2021 року – "Здорове дозвілля – здорова нація" – 50000 грн в селі Білозірка, "Дозвілля для дітей та молоді" – 50000 грн в селі Москалівка;

19) брали участь та отримали перемогу у проєктах громадського бюджету 2022 року "Життя це рух – рух це спорт" – 45950 грн. в селі Плиска, "Дозвілля для дітей та молоді" – 49570 грн. в селі Шушківці, реалізація яких відбуватиметься в поточному році.

Придбано за кошти бюджету громади при співфінансуванні із державним бюджетом шкільний автобус для Білозірського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

Підприємства, які здійснюють свою діяльність на території громади, також зробили свій внесок в соціально-економічний розвиток сіл: 1) ТОВ "Волочиськ-Агро" на суму 26 700 грн – закуплено новорічні подарунки, надана допомога в організації дня села, придбання відсіву; 2) ПСП а/ф "Горинь" на суму 5 000 грн – закуплено новорічні подарунки, надана допомога в організації дня села;

3) ТОВ Кернел на суму 513 200 грн – проплачено і закуплено бруківку до церкви с.Шушківці, встановлено три автобусні зупинки, закуплено новорічні подарунки до школи та садочка, тротуарну плитку до церкви с.Білозірка, проведено підведення водопостачання та водовідведення в АЗПСМ с.Білозірка, надана допомога в організації дня села Білозірка, закуплено подарунки для першокласників, щебінь для ремонту дороги по вулиці Андрія Юркевича, надано подарунки до Міжнародного дня людей похилого віку та вдовам ветеранів, закуплені електролампочки для вуличного освітлення.

Співпрацюючи із благодійною організацією Карітас, проводили роздачу подарункових наборів для малозабезпечених та багатодітних родин.

Не допускаю на території округу дій чи бездіяльності, які можуть зашкодити інтересам територіальної громади. Дотримуюся правил службової етики, встановлених законодавчими актами України, актами міської ради. Працюю для покращення умов життя та побуту населення округу.

План основних заходів на 2022 рік:

1) частковий ремонт і фарбування огорожі біля клубу села Плиска;

2) ремонт системи вуличного освітлення (заміна ліхтарів, лампочок);

3) впорядкування могили воїнів УПА;

4) грейдерування дорожнього покриття вулиць;

5) приймання участі у розробках і втіленні різних проєктів;

6) встановлення вуличного освітлення по вул.Рудка в селі Москалівка та вул. Крайня в селі Плиска;

7) приведення в порядок знаків назви сіл при в’їздах в населені пункти;

8) святкування дня села Білозірка, Москалівка, Плиска, Шушківці.

Звітуючи сьогодні перед вами про свою роботу, сподіваюсь на те, що в обговоренні звіту, даючи об’єктивну оцінку роботи старости, внесете конкретні пропозиції щодо вдосконалення діяльності надалі.

Наприкінці звіту хочу висловити слова вдячності за довіру, підтримку і співпрацю міському голові, виконавчому апарату міської ради, робітникам всіх установ та закладів, депутатам, підприємцям, фермерським господарствам, керівникам підприємств, всім жителям сіл хто докладає зусиль для покращення життя нашого старостинського округу.

Староста
Віктор ЯРЕМЧУК