Навчання

В Україні працює загальна база доступної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю (edveteran.dcz.gov.ua).
Крок 1. Заповнити онлайн форму та подати заявку на офіційний сайт Державної служби зайнятості (edveteran.dcz.gov.ua).
Крок 2. Заповнена заявка автоматично відправляється для опрацювання фахівцям у центр зайнятості.
Крок 3. На зазначену у заяві електронну адресу та контактний номер телефону надійде повідомлення від кар’єрного радника про подальші кроки.

Важливо! Якщо Ви не зареєстровані у центрі зайнятості як безробітний та звільнені з військової служби після участі у бойових діях до досягнення пенсійного віку та за умови звернення протягом 3-ох років з дня звільнення.

Крок 1. Звернутися в Лановецький відділ Кременецької філії Тернопільського обласного центру зайнятості (м. Ланівці, вул. Незалежності, 43-а).
Крок 2. Подати заяву особисто в паперовій, або електронній формі з накладенням електронного підпису.
Крок 3. Отримати ваучер.
Крок 4. Пройти навчання за професіями та спеціальностями відповідно до затвердженого законодавством переліку професій та спеціальностей, а також самостійно обрати форму та місце навчання.

За отриманим направленням можна здобути професію, пройти перепідготовку, підвищити кваліфікацію. Термін навчання до 6-ти місяців.

Крок 1. Звернутися в Лановецький відділ Кременецької філії Тернопільського обласного центру зайнятості (м. Ланівці, вул. Незалежності, 43-а).
Крок 2. Подати заяву та необхідні документи.
Крок 3. Отримати направлення на навчання та проживання.

Фінансування здійснюється за рахунок особистих коштів особи або роботодавця (у разі направлення ним особи). Підтвердження здійснюється за професією “Кухар”, за результатами визначення рівня професійних знань, умінь і навичок.

Крок 1. Звернутися в Лановецький відділ Кременецької філії Тернопільського обласного центру зайнятості (м. Ланівці, вул. Незалежності, 43-а).
Крок 2. Подати такі документи:

  • паспорт громадянина України;
  • копія документа, що засвідчує факт трудових відносин (за наявності);
  • копія документа, що засвідчує наявність стажу роботи за професією відповідного кваліфікаційного рівня;
  • оригінал документа про освіту;
  • одна фотокартка розміром 3х4 см.;
  • медична довідка за формою № 086/о;
  • лист роботодавця про направлення працівника на підтвердження результатів неформального професійного навчання.

Крок 3. По закінченню навчання видається свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації.

Навчання та виховання дітей учасників бойових дій, дітей військовослужбовців, які брали та/або беруть участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, дітей загиблих (померлих) осіб, визначених у статті 10 та 10-1 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (знижка 50 відсотків) в позаурочний та позанавчальний час, надання початкової мистецької освіти (музичне виховання).

Крок 1.
Звернутися в Комунальний заклад “Лановецька мистецька школа” Лановецької міської ради Кременецького району Тернопільської області (м. Ланівці, вул. Новосілка, 13).