Гуменюк Андрій Васильович, звіт за 2021 рік

ЗВІТ СТАРОСТИ ЛАНОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ – СІЛ ВАНЖУЛІВ, МАЛА КАРНАЧІВКА, ОРИШКІВЦІ, ВОЛИЦЯ, МАЛІ КУСКІВЦІ

ЗА 2021 РІК

Згідно з статтею 54-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про старосту Лановецької міської ради, затвердженого рішення міської ради від18 грудня 2020року № 27, звітую про свою роботу на посаді старости Лановецької міської ради – сіл Ванжулів, Мала Карначівка, Оришківці, Волиця, Малі Кусківці за 2021 рік.

До виконання своїх повноважень приступив 01 січня 2021 року на підставі рішення міської ради від 03 грудня 2020 року № 11 «Про затвердження старости».

До складу округу входить п’ять сіл – Ванжулів, Мала Карначівка, Оришківці, Волиця, Малі Кусківці, площа якого складає 3682 га. Загальна кількість населення 1248 осіб (за 2021 рік народилося – 6 дітей, померло –33 осіб), домогосподарств – 565.

На території округу розташовані 6 бюджетних установ:

1) Ванжулівська початкова школа (15 учнів);

2) Ванжулівський КЗДО «Пізнайко» (10 вихованців);

3) Оришковецький КЗДО «Веселка» (7 вихованців);

4) медичний пункт тимчасового базування с. Ванжулів;

5) медичний пункт тимчасового базування с. Волиця;

6) медичний пункт тимчасового базування с. Оришківці.

Відповідно до покладених на мене повноважень як староста:

1) беру участь у всіх пленарних засіданнях Лановецької міської ради, її виконавчого комітету та в нарадах різного спрямування, де представляю інтереси мешканців округу;

2) сприяю виконанню на території старостинського округу інфраструктурі розвитку сіл;

3) веду облік військовозобов’язаних, здійснюю оповіщення призовників тощо;

4) організовую благоустрій територій;

5) здійснюю обстеження осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах та які проживають на території відповідних сіл;

6) вчиняю нотаріальні дії, передбачені частиною першою статті 37 Закону України «Про нотаріат»;

7) здійснюю облік, ведення, зберігання погосподарських книг тощо.

  При виконанні покладених завдань та обов’язків тісно співпрацюю з відділами міської ради та з іншими державними органами, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності.

Входжу до складу виконавчого комітету Лановецької міської ради.

Прийом громадян  проводжу по місцю роботи не менше як два дні на тиждень з 08.00 до 16.00 год у селі Ванжулів, Мала Карначівка – понеділок, четвер; у селі Оришківці, Волиця, Малі Кусківці – вівторок, п’ятниця.

З метою надання населенню адміністративних послуг, наділений повноваженнями адміністратора Центру надання адміністративних послуг Лановецької міської ради.

Так, за звітний період зареєстровано 569 звернень, з них:

1) 41 – послуг реєстрації / зняття з реєстрації місця проживання;

2) 80 – послуг землевпорядкування та архітектури;

3) 15 – нотаріальних дій;

4) 75 – послуг соціального характеру ;

5) 296 – видано витягів про зареєстрованих у приміщеннях / будинку осіб, довідок-характеристик, довідок про реєстрацію місця проживання;

6) 27 – видано довідок із земельних питань;

7) 35 – послуг, спрямованих на коригування адреси домогосподарств, надання одноразових матеріальних допомог, видалення зелених насаджень, видачу дозволу на порушення об’єкту благоустрою, соціально-правовий захист дітей та ін.

Протягом 2021 року на території сіл округу виконано наступні заходи:

  1. покращено дорожню мережу за допомогою грейдера та інших механізмів, витрати на послуги становлять 35,8 тис грн;

  2. здійснено роботи з вуличного освітлення (заміна ламп, поточний ремонт електромереж, виготовлення проектно-кошторисної документації), загалом на освітлення вулиць з бюджету громади спрямовано 41,1 тис грн;

  3. благоустрій території сіл округу на загальну суму 66,8 тис грн;

  4. організовано громадські бюджети «Цілюще джерело в с. Ванжулів», огорожа кладовища с.Волиця (закуплено матеріали, реалізація у 2022 році) на загальну суму 98,6 тис грн.

Співпраця з партнерами:

філія «Рідний край» ПрАТ «Зернопродукт: придбання відсіву, подарунків, будівельних матеріалів, допомога в організації дня села, надання послуг, механізмів для ремонту доріг;

ФГ «Нецюк»: допомога в організації дня села;

ТОВ «КОМАГРО»: допомога в організації дня села;

ПАП «Агропродсервіс»: допомога в організації дня села, надання послуг автотранспортом, фінансова допомога для ремонту храмів.

Також у 2021 році організовано святкування «Дня села» в населених пунктах, що входять до складу старостинського округу в селі Ванжулів, Мала Карначівка, Оришківці, святкування були продовжені вечорами відпочинку під живу музику; відбулася поминальна панахида біля пам’ятника загиблим воїнам-односельцям, які загинули в Другій світовій війні.

Наприкінці звіту хочу висловити слова вдячності міському голові, виконавчому апарату міської ради, робітникам всіх установ та закладів, депутатам, підприємцям, всім хто докладає зусиль для покращення життя нашого старостинського округу.

Староста
Андрій ГУМЕНЮК