Потреби лікарні та можливості фінансування
Сьогодні, 16 квітня, у Лановецькій міській лікарні відбулася медична нарада за ініціативи міського голови Романа Казновецького та за участі керівників її відділів з метою визначення першочергових потреб закладу та напрацювання пропозицій для їхнього вирішення.
Міський голова поінформував присутніх про можливість участі у відкритому конкурсі для залучення додаткового фінансування в медичну галузь. Йдеться про реалізацію муніципальних проєктів у межах програми «Матеріальні ресурси для надання муніципальних послуг» за сприяння Німеччини.
«Важливо розуміти, які саме потреби сьогодні є першочерговими для нашого медичного закладу. Завдяки співпраці з містом-партнером Лінген маємо можливість долучитися до цієї програми і залучити необхідне фінансування для закупівля медичного обладнання», — зазначив очільник громади Роман Казновецький.
Головний лікар КНП «Лановецька міська лікарня» Олег Богатюк наголосив на необхідності комп’ютерного томографа, адже у щоденній практиці виникають ситуації, коли для встановлення точного діагнозу потрібні більш сучасні методи обстеження.
Забезпечення лікарні сучасним обладнанням і необхідними ресурсами є важливим кроком до підвищення якості медичних послуг у громаді.




