Повідомлення про оприлюднення Проекту Детального плану території

Повідомлення про оприлюднення Проекту Детального плану території під розміщення індустріального парку «LANIVTSI» по вул. Вишнівецька
м. Ланівці Тернопільської області (коригування) (ДПТ) та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

  1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

Проект Детального плану території під розміщення індустріального парку «LANIVTSI» по вул. Вишнівецька м. Ланівці Тернопільської області (коригування).

Детальний план території розроблений з метою розміщення індустріального парку «LANIVTSI» по вул. Вишнівецька м. Ланівці.

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Лановецька міська рада Тернопільської області (47400, Тернопільська обл., м. Ланівці, вул. Незалежності, 34).

3) Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій та зауважень у процесі здійснення СЕО здійснюється відповідно до ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», а саме:

а) дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення:

30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 24.06.2024 року до 24.07.2024 року.

б) способи участі громадськості:

надання пропозицій і зауважень до закінчення терміну громадського обговорення на поштову адресу: відділ містобудування та архітектури Лановецької міської ради Тернопільської області (47400, Тернопільська обл., м. Ланівці, вул. Незалежності, 15).

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

24.07.2024 року о 10:00 год. в приміщенні Лановецької міської ради Тернопільської області (47400, Тернопільська обл., м. Ланівці, вул. Незалежності, 34).

г) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Відділ містобудування та архітектури Лановецької міської ради Тернопільської області (47400, Тернопільська обл., м. Ланівці, вул. Незалежності, 15)

Адреса сайту: https://lanmisto.gov.ua/

ґ) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Відділ містобудування та архітектури Лановецької міської ради Тернопільської області (47400, Тернопільська обл., м. Ланівці, вул. Незалежності, 15), ел. адреса: mbud@lanmisto.gov.ua. Строки подання зауважень та пропозицій – з 24.06.2024 року до 24.07.2024 року.

д) Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Лановецька міська рада Тернопільської області (47400, Тернопільська обл., м. Ланівці, вул. Незалежності, 34).

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування

Не передбачена.

Вам також може сподобатися...