У Лановецькій громаді відбулися Всеукраїнські відкриті змагання з трасових автомоделей

На базі Лановецького міського комунального будинку дитячої та юнацької творчості відбулися Всеукраїнські відкриті змагання з трасових автомоделей серед учнівської молоді на Кубок УДЦПО (юніори) (IV ранг).

Участь в змаганнях взяли команди з різних міст України – Києва, Сум, Луцька, Львова, Дніпра та Лановець.

Привітати учасників змагань завітали поважні гості: заступник міністра освіти і науки України з питань науки та інновацій Денис Курбатов, заступник голови Тернопільської обласної військової адміністрації Віктор Устенко, директор департаменту освіти і науки Ольга Хома, а також завідувачка відділу СТЕМ – освіти Українського державного центру позашкільної освіти Ірина Левіна.

“Від щирого серця вітаю вас у гостинній Лановецькій громаді. Щасливий, що наша громада стала центром такого масштабного та цікавого заходу. Бажаю всім учасникам успіхів у намічених цілях, впевненості у власних силах та командного духу” – привітав гостів міський голова Роман Казновецький.

Змагання тривали протягом 5-ти напружених днів. На завершення відбулася урочиста церемонія нагородження, де кращі команди та юні спортсмени отримали заслужені нагороди.

За підсумками змагань
І місце здобула команда м. Луцьк
ІІ місце – команда м. Суми
ІІІ місце – команда м. Київ

Юні ланівчани теж показали хороший особистий результат та вибороли

ІІ місце – Фарштей Вадим
ІІІ місце – Ілля Гриневич

Вітаємо переможців та призерів змагань! Бажаємо їм нових успіхів та звершень!

Вам також може сподобатися...