Представники Швейцарського Червоного Хреста завітали до Лановецької громади


Вчора, 6 червня, Лановецька міська публічна бібліотека з радістю приймала гостей – представників Швейцарського Червоного Хреста в Україні.

Цей візит став черговим кроком у зміцненні плідної співпраці між Лановецькою громадою та Швейцарським Червоним Хрестом, яка дала можливість відкрити клуб активного довголіття.

Представники Швейцарського Червоного Хреста в Україні ознайомилися з роботою клубу, де люди похилого віку мають можливість спілкуватися, брати участь у цікавих заходах та постійно підтримувати себе у формі.

Члени клубу активного довголіття тепло зустріли гостей українськими народними піснями, які не лише зберігають наші традиції, але й плекають почуття єдності та національної гордості.

Також оглянули кімнату психологічного розвантаження, створену для збереження та підтримки психічного здоров’я наших відвідувачів.

Візит представників Швейцарського Червоного Хреста став важливим підтвердженням того, що спільними зусиллями можна досягти значних результатів у справі підтримки активного та здорового довголіття.

Вам також може сподобатися...