Поділися щастям і воно помножиться, поділися горем і воно поділиться: у Лановецькій громаді відбувся тренінг з першої психологічної допомоги


Вчора, 6 червня , за ініціативи Лановецької міської ради спільно з благодійним фондом “Рокада” у коворкінг просторі для підприємців, що у м. Ланівці, відбувся тренінг з першої психологічної допомоги.

Психологиня Ірина Рудь поділилася знаннями та практичними порадами щодо того, як допомогти людині, яка переживає сильний емоційний стрес, істерику або інтенсивне хвилювання.

Учасники тренінгу дізналися про розвиток емпатії, як налагодити контакт з людиною, яка перебуває у кризовому стані, техніки заспокоєння, що сказати та як діяти, щоб допомогти людині зняти рівень напруги, дії та твердження, яких краще уникати, щоб не погіршити стан людини та про важливість перенаправлення – коли не можеш або не знаєш як допомогти, то дуже важливо перенаправити людину до фахівця.

Ірина Рудь наголосила, що кожна людина має право на будь-які емоції та реакції: плач, злість, страх – це нормальні прояви людського стану, яких не потрібно соромитися, а навпаки потрібно прожити.

Тренінг з першої психологічної допомоги став цінним досвідом для всіх учасників.

Вам також може сподобатися...