ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

код ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі

На виконання п.41 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. № 710 «Про ефективне використання державних коштів» зі змінами, надається обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення.

Замовник: Лановецька міська рада

Предмет закупівлі: Щебінь, щебенево-піщана суміш

Вид процедури: відкриті торги (з особливостями).

Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-06-04-009892-a

  • Обґрунтування очікуваної вартості:

При визначенні очікуваної вартості закупівлі було проведено аналіз та вивчення ситуації на ринку, здійснено моніторинг комерційних пропозицій суб’єктів господарювання щодо закупівлі товару щебінь, щебенево-піщана суміш за кодом ДК 021:2015:14210000-6 «Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі», в тому числі на сайтах постачальників відповідного товару. Крім цього, очікувана вартість була обрахована на підставі наявної потреби у предметі закупівлі на 2024 рік, на конкретних умовах поставки, із зазначенням інформації про включення до очікуваної ціни податку на додану вартість (ПДВ), інших податків і зборів, доставки товару тощо. Таким чином вартість закупівлі обрахована в сумі 2068144,00 грн.

  • Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі:

Замовник здійснює закупівлю даного виду товару, що за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідає потребам та вимогам замовника.

Якісні характеристики предмета закупівлі: за походженням матеріалу – щебінь не може бути із колотого річкового та вапнякового каменю, а повинен бути із природного каменю гірських порід. Визначено відповідні фракції щебеню. Для підтвердження технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі Учасник процедури закупівлі у складі пропозиції надає відповідний(-і) діючий(-і) сертифікат(-и).

З огляду на специфіку предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та із дотриманням законодавства Замовником було визначено потребу у придбанні даного виду товару із строком поставки – протягом 2024 року, місцем поставки – в населені пункти Лановецької територіальної громади та відповідними умовами поставки.

  • Обґрунтування обсягів закупівлі:

Обсяги визначено відповідно до очікуваної потреби у даному предметі закупівлі на 2024 рік, обрахованої Замовником (а саме: в кількості 3500 тонн) в межах бюджетних асигнувань, установлених кошторисом.

Вам також може сподобатися...