Повідомлення про оприлюднення Проекту Детального плану території для розміщення індустріального парку

Повідомлення про оприлюднення Проекту Детального плану території для розміщення індустріального парку по вул. Вишнівецька м. Ланівці на земельних ділянках загальною площею 31,0535 га (ДПТ) та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

 1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

  Проект Детального плану території для розміщення індустріального парку по вул. Вишнівецька м. Ланівці на земельних ділянках загальною площею 31,0535 га.

  Детальний план території розроблений з метою розміщення індустріального парку по вул. Вишнівецька м. Ланівці.

 2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

  Лановецька міська рада Тернопільської області (47402, Тернопільська обл., м. Ланівці, вул. Незалежності, 34).

3) Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій та зауважень у процесі здійснення СЕО здійснюється відповідно до ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», а саме:

а) дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення:

30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 27.05.2024 року до 27.06.2024 року.

б) способи участі громадськості:

надання пропозицій і зауважень до закінчення терміну громадського обговорення на поштову адресу: Відділ містобудування та архітектури Лановецької міської ради (47402, Тернопільська обл., м. Ланівці, вул. Незалежності, 15).

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

26.06.2024 року о 10:00 год. в приміщенні Лановецької міської ради Тернопільської області (47402, Тернопільська обл., м. Ланівці, вул. Незалежності, 34).

г) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Відділ містобудування та архітектури Лановецької міської ради (47402, Тернопільська обл., м. Ланівці, вул. Незалежності, 15).

Адреса сайту: https://lanmisto.gov.ua/

ґ) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Відділ містобудування та архітектури Лановецької міської ради (47402, Тернопільська обл., м. Ланівці, вул. Незалежності, 15), ел. mbud@lanmisto.gov.ua Строки подання зауважень та пропозицій – з 27.05.2024 року до 27.06.2024 року.

д) Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Лановецька міська рада Тернопільської області (47402, Тернопільська обл., м. Ланівці, вул. Незалежності, 34).

 1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:

  Не передбачена.

Ознайомитися із проектом Детального плану території для розміщення індустріального парку та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна за адресою: м. Ланівці, вул. Незалежності, 15 (ЦНАП, 2-й поверх – відділ містобудування та архітектури Лановецької міської ради).

Вам також може сподобатися...