Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

1. Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території для розміщення індустріального парку по вул. Вишнівецька м. Ланівці на земельних ділянках загальною площею 31,0535 га.

У Заяві про визначення обсягу СЕО міститься інформація про замовника СЕО, вид та основні цілі документа державного планування, ймовірні екологічні наслідки виконання документу державного планування.

2. Орган, що приймає рішення про затвердження документа державного планування: Лановецька міська рада Кременецького району Тернопільської області.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення:

– строк громадського обговорення Заяви про визначення обсягу СЕО становить з 20.03.2024 р. до 30.03.2024 р.;

– згідно зі ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО;

– ознайомитися з заявою про визначення обсягу СЕО можна на офіційному веб-сайті міської ради – https://lanmisto.gov.ua/.

– зауваження і пропозиції подаються до відділу містобудування та архітектури Лановецької міської ради Тернопільської області (47400, Тернопільська обл., м. Ланівці, вул. Незалежності, 15), ел.пошта: mbud@lanmisto.gov.ua в термін до 30.03.2024 р.

– місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Лановецька міська рада Кременецького району Тернопільської області.

4) необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування – відсутня.

Вам також може сподобатися...