Увага! Громадські слухання!

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Лановецька міська рада проводить громадські слухання детального плану території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Незалежності, 48-Г м. Ланівці Кременецького району Тернопільської області.
Детальний план розроблений згідно з завданням на проектування та на підставі: рішення Лановецької міської ради від 15 грудня 2023 року № 3263 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки із земель для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості у землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр. Шумило С. В. по вул. Незалежності, 48-Г м. Ланівці».
Виконавець – ТОВ «ГЕОЗЕМСЕРВІС»
Громадські слухання відбудуться 17 квітня 2024 року о 10:00 год. за адресою м. Ланівці вул. Незалежності, 34 (в приміщенні міської ради).
Пропозиції та зауваження можна надсилати на електронну адресу міської ради mrada@lanmisto.gov.ua до 16 квітня 2024 року.
Ознайомитися з матеріалами детального плану території можливо в приміщенні Лановецької міської ради за адресою: м. Ланівці, вул. Незалежності, 34 (в приміщенні міської ради).

Вам також може сподобатися...