Лановецький відділ Тернопільського обласного центру зайнятості інформує!

На Тернопіллі шукають роботу 175 осіб з інвалідністю.

Роботодавці, які їх працевлаштують, отримають компенсації!

Особам з інвалідністю у місцевих підрозділах Тернопільського обласного центру зайнятості сприяють у підборі підходящої роботи відповідно до їх професійних навичок і знань, рекомендацій медико-соціальної експертної комісії та індивідуальної програми реабілітації, побажань людини; організовують професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації; залучають до посильної тимчасової зайнятості, навчають техніці пошуку роботи та самопрезентації, сприяють у започаткуванні власної справи.

З початку року послугами служби зайнятості Тернопілля скористались 289 осіб з інвалідністю (серед них 27 учасників бойових дій, 31 ВПО), з них:

271 – мали статус безробітного;

26 – працевлаштовані,

4 – проходили професійне навчання;

4 – брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру;

5 – отримали ваучери на оплату навчання.

Станом на 01.03.2024 для 175-ти безробітних згаданої категорії продовжується добір підходящих місць праці. Більшість з них мають досвід роботи за професіями продавець, водій, медсестра, листоноша.

Через місцевий підрозділ служби зайнятості на сьогодні продовжують пошук роботи 3 особи з інвалідністю, які мають статус безробітного.

Роботодавці області пропонують 55 вакансій для осіб з інвалідністю, в т.ч 1 вакансія заявлена місцевим роботодавцем. Найбільше потрібні водії (14 вакансій – із зарплатою до 12 тис. грн), лікарі різної спеціалізації (4 вакансії, зарплата до 15 тис. грн) та слюсарі з ремонту рухомого складу (4 вакансії, зарплата до 9,2 тис. грн).

До слова, роботодавці можуть отримати компенсацію фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю I чи II групи. ЇЇ граничний розмір:

106,5 тис. грн – якщо працевлаштована особа з інвалідністю І групи,

71 тис. грн – за облаштування робочого місця для особи з інвалідністю ІІ групи.

Також є компенсація 50% витрат на оплату праці, але не більше розміру мінімальної з/п, за працевлаштування безробітних осіб з інвалідністю, які перебувають у статусі зареєстрованого безробітного більше 1 місяця. Термін працевлаштування такого безробітного – понад 1 рік. Термін виплат – 6 місяців упродовж 1 року.

За детальнішою інформацією зверніться у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості, в Telegram: @DCZ19_Ternopil або за тел. «гарячої лінії» – 0635765756.

Лановецький відділ Кременецької філії

Тернопільського обласного центру зайнятості, телефон 0672925591

Вам також може сподобатися...