Лановецький відділ Тернопільського обласного центру зайнятості інформує!

ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

КРЕМЕНЕЦЬКА ФІЛІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ

ЛАНОВЕЦЬКИЙ ВІДДІЛ

ПРЕСРЕЛІЗ

Цікавлять професії сфери будівництва? Навчайся!

Звернись у службу зайнятості Тернопільщини!

На підставі ваучерів на оплату навчання, що видають у місцевих підрозділах Тернопільського обласного центру зайнятості певним категоріям громадян, які не зареєстровані як безробітні і мають  професійно-технічну чи вищу освіту можна пройти навчання за напрямками:

 • «Архітектура та містобудування»,

 • «Будівництво та цивільна інженерія»,

 • «Деревообробні та меблеві технології»

чи освоїти професії:

 • бетоняр,

 • маляр,

 • машиніст бульдозера (будівельні роботи),

 • машиніст дорожньо-будівельних машин,

 • машиніст екскаватора,

 • машиніст крана автомобільного,

 • монтажник систем утеплення будівель,

 • робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків,

 • слюсар будівельний,

 • водій навантажувача,

 • електрогазозварник.

Фінансування за ваучером – до 30 тис. 280 грн.

Навчання проходить у закладах освіти як Тернопільщини, так і України.

На підставі сертифікатів на навчання безробітні безоплатно, за спрямуванням місцевих підрозділів Тернопільського обласного центру зайнятості, у центрах професійно-технічної освіти (ЦПТО) Державної служби зайнятості можуть здобути професії:

 • столяр будівельний,

 • токар,

 • штукатур,

 • бляхар,

 • муляр,

 • водій навантажувача,

 • електрогазозварник.

Учасники бойових дій і особи з інвалідністю внаслідок війни (зайняті та незайняті (не зареєстровані як безробітні)) у рамках експериментального проєкту ці професії також можуть здобути безоплатно.

Тривалість курсів – 3,5 – 6 місяців. Форма навчання – онлайн, денна або змішана. ЦПТО – це сучасні заклади освіти європейського рівня, які здійснюють курсову та індивідуальну профпідготовку. У разі потреби є місця для проживання.

А ще можна скористатися безкоплатними платформами онлайн-курсів: «Дія. Освіта», Освітній портал Державної служби зайнятості, Prometheus, Lingva skills.

Нові знання – нові можливості!

За детальнішою інформацією звернися у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості, в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) або у відділ активних програм зайнятості управління реалізації політики зайнятості Тернопільського ОЦЗ за тел. 0635765756.

Отримай ваучер для оплати навчання на водія навантажувача!

4 березня 2024 року розпочинається навчання на базі Тернопільського обласного комунального навчально-курсового центру за професією «водій навантажувача».

У плані навчання: правила безпеки та методи керування навантажувачем, будова навантажувача та методи навантаження і вивантаження вантажів, правила руху територією підприємства, виконання комплексу механізованих робіт відповідно до норм і правил експлуатації.

Довідково: Ваучер – це документ, який дає право безоплатно пройти навчання за однією із 124 професій та спеціальностей із затвердженого Переліку https://is.gd/qjIfuw

Все про організацію навчання за ваучером на вебсторінці Державного центру зайнятості у розділі “Навчання” – “Ваучери”, посилання тут http://surl.li/feqeq

За детальнішою інформацією зверніться у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості, в Telegram: @DCZ19_Ternopil або за тел. «гарячої лінії» – (063) 5765756.

Водії, кухарі, продавці – у лютневому топі вакансій на Тернопільщині

На сьогодні місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості пропонують шукачам роботи більше 1,2 тис. вакансій від роботодавців регіону. З них, кожна п’ята – із заробітною платою вищою від середньої по області.

Найбільша потреба у працівниках є на підприємствах переробної промисловості, в торгівлі, у сферах охорони здоров’я, надання соціальної допомоги, транспорту, освіти.

У топ 10 вакансій області увійшли: водій, кухар, продавець, вантажник, медсестра, швачка, бухгалтер, начальник відділу поштового зв’язку, двірник, укладальник-пакувальник. Лановеччина потребує лікарів, продавців, водіїв автотранспортних засобів, трактористів, механіка, електрогазозварника, бармена.

У топі професій за розміром зарплати:

– 50 тис. грн – водії автотранспортних засобів (на деяких підприємствах);

– 40-45 тис. грн – слюсар-електрик з ремонту електроустаткування, головний бухгалтер;

-30-31,8 тис. грн – інженер-конструктор, торгпредставник, шеф-кухар, кухар, начальник виробничої лабораторії, головний інженер;

– 26-28 тис. грн – оператори лінії у виробництві харчової продукції (м’ясних продуктів), монтажник устаткування зв’язку, менеджер із зовнішньоекономічної діяльності.

Загалом зарплата залежить від виконуваних обов’язків та кваліфікації.

За детальнішою інформацією зверніться у Лановецький відділі Кременецької філії за тел. (067) 2925591, в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) або за тел. «гарячої лінії» -(063)5765756.

Зауважимо, що подати або знайти вакансію можна через сервіси:

ТГ-канали “Робота на Тернопільщині”, «Вакансії! Тернопільська область»

Єдиний портал вакансій (https://jobportal.dcz.gov.ua/)

Національний Кадровий Резерв (https://ukrnkr.in.ua/)

Пропонуєте роботу? Подайте вакансію, скориставшись Електронним помічником Роботодавця: http://surl.li/gmclv, а також через особистий кабінет роботодавця: https://www.dcz.gov.ua/cabinet (можна зайти через чат-бот @DCZWorkNowBbot), вона одразу буде опублікована і рекрутери почнуть підбір кандидатів.

Шукаєте роботу? Заповніть анкету-резюме: http://surl.li/byovs     

Лановецький відділ

Кременецької філії

Тернопільського обласного

центру зайнятості

тел.(067) 2925591

ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

КРЕМЕНЕЦЬКА ФІЛІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ

ЛАНОВЕЦЬКИЙ ВІДДІЛ

ПРЕСРЕЛІЗ

За І-й місяць 2024 року 12 учасників бойових дій

з Тернопільщини вже знайшли роботу, 10 – отримали гранти на бізнес для ветеранів та їх подружжя

Упродовж січня 2024 року через службу зайнятості Тернопільщини шукали роботу 193 учасника бойових дій, з них:

177 – отримали статус безробітного, у т.ч. 25 осіб з інвалідністю.

12 – вдалося знайти роботу переважно у переробній промисловості та сільському господарстві.

5 – проходили профнавчання;

1 – мав тимчасову роботу.

6 – за отриманими ваучерами на навчання: опановують професії екстреного медичного техніка, бджоляра, тракториста-машиніста с/г виробництва, машиніста котельні та здобувають вищу освіту за спеціальностями: «Автомобільний транспорт», «Будівництво і цивільна інженерія».

17 ветеранів отримали направлення на безоплатне навчання в центрах професійно-технічної освіти ДСЗ в рамках реалізації експериментального проєкту з організації профнавчання УБД та осіб з інвалідністю внаслідок війни. Так, 8 ветеранів вивчали основи бізнес-планування в Івано-Франківському ЦПТО, 2-є опановували технології комп’ютерної обробки інформації у Львівському ЦПТО, 7 ветеранів навчались за напрямком «Керування БПЛА (дроном): теорія і практика» у Рівненському ЦПТО.

6 ветеранів та 4 дружини ветеранів отримали “Грант для ветеранів та їх подружжя” (250 тис. – 1 млн грн) на бізнеси у сферах харчування, торгівлі, стоматології, бджільництва, на виробництво з дегідрації овочів, фруктів та м’яса, на розширення гуртовні молокопродуктів. Вони створять понад 20 робочих місць. Загальна сума їх грантової допомоги – майже 5 млн грн.

За оперативними даними 126 УБД зі статусом безробітного шукають роботу, з них 40% – віком 35-44 роки, 18 – мають інвалідність. Більшість з них працювали у сферах торгівлі і послуг (61 особа), обслуговування та експлуатації машин і устаткування (24).

З початку року за сприяння Лановецького відділу Кременецької філії ТОЦЗ:

 • 1 УБД працевлаштований;

 • 1 – видано ваучер для здобуття професії екстрений медичний технік;

 • 2 УБД навчались в рамках реалізації експериментального проєкту з організації профнавчання за напрямком «Керування БПЛА (дроном): теорія і практика» у Рівненському ЦПТО.

Через місцевий підрозділ служби зайнятості на сьогодні шукають роботу 3 учасники бойових дій, які мають статус безробітного.

До слова: від державної служби зайнятості роботодавці, які працевлаштували УБД, можуть отримати компенсацію 50% фактичних витрат на оплату їх праці (до 7100 грн) за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Виплата – з дня працевлаштування, 6 місяців протягом 1 року (через місяць). 3 роботодавці вже скористалися такою компенсацією.

Шановні роботодавці! Якщо Ви можете запропонувати роботу нашим захисникам, які повернулися додому, зверніться у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості або зателефонуйте на «гарячу» лінію: 0635765756. Можна подати вакансію, скориставшись Електронним помічником роботодавця: http://surl.li/gmclv, а також через Особистий кабінет роботодавця: https://www.dcz.gov.ua/cabinet (можна зайти через чат-бот @DCZWorkNowBbot), вона одразу буде опублікована і рекрутери почнуть підбір кандидатів.

Довідково.

Для УБД та осіб з інвалідністю внаслідок війни:

 • грант на створення або розвиток власної справи https://is.gd/jxqZ7j ;

 • ваучер на навчання за однією із 124 професій https://voucher.dcz.gov.ua/

 • безкоштовне навчання новій професії/освітній програмі в закладах освіти служби зайнятості https://edveteran.dcz.gov.ua/

 • підтвердження неформального навчання https://is.gd/BggdGQ

 • компенсація витрат роботодавцям за працевлаштування ветеранів https://is.gd/py6dgg

 • контакти центрів зайнятості https://is.gd/5OBw38

Лановецький відділ Кременецької філії

Тернопільського обласного центру зайнятості, телефон 0672925591

Вам також може сподобатися...