Увага! Громадські слухання!

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Лановецька міська рада проводить громадські слухання детального плану території для індивідуального гаражного будівництва площею 0,0078 га по вул. Незалежності, 16 м. Ланівці Кременецького району Тернопільської області.
Детальний план розроблений згідно з завданням на проектування та на підставі: рішення Лановецької міської ради від 09 лютого 2022 року № 2394 «Про надання дозволу на виготовлення детального плану території для індивідуального гаражного будівництва гр. Мацюк О.О. гр. Мацюк І.В. гр. Корнієнкові В.В. по вул. Незалежності, 16 м. Ланівці».
Виконавець – Тернопільське обласне комунальне підприємство «Містобудівельник».
Громадські слухання відбудуться 21 березня 2024 року о 10:00 год. за адресою м. Ланівці вул. Незалежності, 34 (в приміщенні міської ради).
Пропозиції та зауваження можна надсилати на електронну адресу міської ради mrada@lanmisto.gov.ua до 20 березня 2024 року.
Ознайомитися з матеріалами детального плану території можливо в приміщенні Лановецької міської ради за адресою: м. Ланівці, вул. Незалежності, 34 (в приміщенні міської ради).

Вам також може сподобатися...