Конкурс міні-грантів «СМІЛИВІ»: 70 тисяч гривень на розвиток власної справи

Якщо ви маєте цікаві бізнес-ідеї або вже відкрили власну справу і потребуєте коштів для її масштабування, то цей конкурс саме для вас.

Учасниками проєкту можуть стати:
• для категорії «самозайнятість» – безробітні жінки та чоловіки віком від 20 до 55 років, які мають бізнес-ідею та готові до її реалізації (Полтавська, Вінницька, Житомирська, Харківська, Тернопільська, Чернігівська та Хмельницька області).
• для категорії «мікропідприємництво» – жінки та чоловіки віком від 20 до 55 років, які мають досвід підприємницької діяльності (щонайменше 3 міс. до оголошення конкурсу, мають зареєстровану юридичну особу або зареєстровані як ФОП), зареєстровані/перереєстровані на підконтрольній Україні, території (Полтавська, Вінницька, Житомирська, Харківська, Тернопільська, Чернігівська та Хмельницька області).

На учасників очікує навчання та підготовка бізнес-планів для покращення та розвитку власного бізнесу. Після цього відбудеться захист бізнес-проєктів. Автори кращих ідей отримають міні-гранти у вигляді обладнання, яке було зазначено у бізнес-плані і необхідне для безпосередньої реалізації цих бізнес-проєктів. грант на суму до 70 000 грн.

Зареєструватися для участі у грантовій програмі можна, заповнивши анкету, до 29 лютого, 18:00. Більше про гранти та можливості на каналі “Грантові фішки”: https://t.me/grantovyphishky

Вам також може сподобатися...