Лановецький відділ Тернопільського обласного центру зайнятості інформує!

Цікавлять професії агросфери?

Звернись у службу зайнятості Тернопільщини!

Пройти навчання за напрямками:

 • «Агрономія»,

 • «Геодезія та землеустрій»,

 • «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»

чи освоїти професії:

 • бджоляр,

 • налагоджувальник сільськогосподарських машин та тракторів,

 • слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування,

 • тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва»,

 • плодоовочівник,

 • робітник фермерського господарства, –

можна на підставі ваучерів на оплату навчання, що видають у Тернопільському обласному центрі зайнятості певним категоріям громадян, які не зареєстровані як безробітні і мають  професійно-технічну чи вищу освіту.

Фінансування за ваучером – до 30 тис. 280 грн.

Навчання проходить у закладах освіти як Тернопільщини, так і України.

Безробітні безоплатно, за спрямуванням місцевих підрозділів Тернопільського обласного центру зайнятості, у центрах професійно-технічної освіти (ЦПТО) Державної служби зайнятості можуть здобути професії:

 • фермер,

 • бджоляр,

 • робітник зеленого будівництва,

 • квітникар,

 • виноградар,

 • плодоовочівник,

 • рибовод,

 • тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва.

Тривалість курсів – 3-6 місяців. Форма навчання – онлайн, денна або змішана. ЦПТО – це сучасні заклади освіти європейського рівня, які здійснюють курсову та індивідуальну профпідготовку. У разі потреби є місця для проживання.

Нові знання – нові можливості!

За детальнішою інформацією звернися у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості, в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) або у відділ активних програм зайнятості управління реалізації політики зайнятості Тернопільського ОЦЗ за тел. 0635765756.

Шукаєш роботу інженера? Є вакансії

У місцевих підрозділах Тернопільського обласного центру зайнятості шукачам роботи зараз пропонують майже 30 вакансій інженерів різних спеціалізацій.

Роботодавці області шукають 3-х інженерів-конструкторів, мають по 2 вакансії інженерів з комп’ютерних систем, інженерів з проектно-кошторисної роботи, інженерів з охорони праці, інженерів-проектувальників. Також потрібні інженери: із звукозапису, з пожежної безпеки, з ремонту та обслуговування стоматологічного обладнання, з якості, мережі стільникового зв’язку, будівельник, електронік, програміст; головні інженери в сільськогосподарській галузі та в управлінні нерухомим майном.

Є робота для інженерів у лікарняних закладах, на підприємствах роздрібної торгівлі залізними виробами, будівельними матеріалами та виробництві олії і тваринних жирів.

Зарплата до 30 тис. грн на місяць.

Зацікавили вакансії?

 • Заповни анкету-резюме🙁http://surl.li/byovs )

 • Зверніться в Лановецький відділ Кременецької філії за тел. (067) 2925591 або за телефонами 063 5765756, щоб уточнити деталі та за потреби обговорити можливості професійного навчання.

 • Подивитися інформацію про інші вакансії можна:

Отримай ваучер для оплати навчання на електромонтера!

12 лютого 2024 року розпочинається навчання за виданим ваучером на базі Тернопільського центру професійно-технічної освіти за професією «електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

У плані навчання: основи електротехніки; принципи дії та будова обслуговуваних електродвигунів, генераторів, апаратури розподільних пристроїв; конструкція та призначення пускових і регулюючих пристроїв; будова і призначення простого та середньої складності контрольно-вимірювального інструменту, способи замірювання електричних величин, правила електробезпеки.

Довідково: Ваучер – це документ, який дає право безоплатно пройти навчання за однією із 124 професій та спеціальностей із затвердженого Переліку https://is.gd/qjIfuw

Все про організацію навчання за ваучером на вебсторінці Державного центру зайнятості у розділі “Навчання” – “Ваучери”, посилання тут http://surl.li/feqeq

За детальнішою інформацією звертайтеся у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості, в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) або у відділ активних програм зайнятості управління реалізації політики зайнятості Тернопільського ОЦЗ за тел. 0635765756.

Як ветерану з Тернопільщини отримати грант на власну справу?

З квітня минулого року діє програма «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», яка  реалізується службою зайнятості в рамках урядового проєкту «єРобота». Ця програма  спрямована на розбудову ветеранського бізнесу в Україні та створення нових робочих місць. Отримати грант можуть громадяни України з числа учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та їх подружжя. На реалізацію бізнес-ідеї в межах проєкту можна отримати до 1 млн гривень.  Розмір гранту залежить від кількості створених робочих місць:

 • до 250 тис. гривень – 1 робоче місце (для учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни або для члена їх сім’ї);

 • від 250 тис. до 500 тис. гривень – 2 робочих місця (для учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни або для члена їх сім’ї);

 • від 500 тис. до 1 млн. гривень – 4 робочих місця (учасник бойових дій та/або особа з інвалідністю внаслідок війни повинна бути зареєстрована як фізична особа-підприємець не менше 36 місяців до моменту подання заяви на отримання гранту).

Працевлаштувати робітників необхідно не менш ніж на два роки в рамках  3-річного строку реалізації проєкту.

Важливо: Гранти у розмірі до 500 тис. гривень включно фінансуються за рахунок коштів грантової програми. Гранти від 500 тис. до 1 млн. гривень надаються за умови співфінансування у співвідношенні 70/30. Отримувач гранту вкладає у свою справу 30% власних коштів, 70% коштів надасть держава у вигляді гранту. За умови співфінансування, заявник спочатку переказує усю суму коштів своєї частки співфінансування, а потім на рахунок надходить визначена сума гранту. 

Грантові кошти можна витратити на:

 • придбання меблів, обладнання, транспортних засобів (які будуть використовуватися в комерційних та виробничих цілях);

 • закупівлю ліцензійного програмного забезпечення (не більше 50 %);

 • закупівлю свійських тварин, птиці та бджіл, молодняка тварин та птиці, саджанців, посівного матеріалу, сировини, матеріалів, товарів та послуг, пов’язаних з реалізацією бізнес-плану (до 70 %);

 • послуги з маркетингу та реклами (не більше 10 %);

 • орендну плату за користування нежитловим приміщенням, земельною ділянкою, які будуть використовуватися в комерційних та виробничих цілях (не більше 25 %);

 • плату за оренду обладнання (не більше 30 %);

 • придбання на умовах лізингу обладнання, крім автомобілів, мотоциклів та інших транспортних засобів особистого користування (не більше 50 %);

 • використання у підприємницькій діяльності прав інших суб’єктів господарювання (комерційна концесія).

Як податися на грант та отримати кошти?

Якщо у ветерана або його подружжя недостатньо знань щодо планування та розвитку бізнесу, за консультацією можна звернутися до найближчого центру зайнятості, а також до партнерів служби зайнятості за цим проєктом. Фахівці служби безоплатно нададуть консультацію або ж скерують на навчання на платній основі. Отримати інформацію щодо можливості та вартості навчання можна на нашому сайті у рубриці «Навчання».

Щоб податися на ветеранський грант, необхідно скласти бізнес-план і подати заяву через портал Дія.

Потім уповноважений банк перевіряє відомості про заявника та його ділову репутацію, а регіональний центр зайнятості аналізує наданий бізнес-план та проводить співбесіду із заявником, яка здійснюється онлайн через платформу Zoom.  

Подані заява та бізнес-план не можуть бути виправлені. Можливе одноразове доопрацювання бізнес-плану. Заява, що подається членом сім’ї ветерана, має бути погоджена з дружиною або чоловіком отримувача.

Повідомлення про прийняте рішення Державного центру зайнятості надійде до особистого кабінету учасника програми.

За умови отримання позитивного рішення, людині необхідно протягом 20 робочих днів звернутися до Ощадбанку, укласти договір про надання гранту та відкрити рахунок для зарахування коштів. Попередньо у цей же термін фізичній особі потрібно зареєструватися як ФОП або створити юридичну особу.

Використати кошти гранту за цільовим призначенням, визначеним договором та бізнес-планом, створити нові робочі місця необхідно протягом 6 місяців з дня зарахування коштів на рахунок.

Максимальний період реалізації бізнес-проєкту за наданим грантом складає 3 роки.

Більше інформації про можливості отримання гранту – на сайті Державної служби зайнятості в рубриці «Поширені питання та поради».

Консультації у Тернопільському обласному центрі зайнятості – за тел. 0635765756, (0352) 405851.

Лановецький відділ

Кременецької філії

Тернопільського обласного

центру зайнятості

тел.(067) 2925591

Вам також може сподобатися...