Пройди навчання від служби зайнятості Тернопільщини!

«Кібербезпека та захист інформації», «Комп’ютерна інженерія», «Комп’ютерні науки», «Комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка», «Автоматизація», «Дизайн», «Інформаційні системи та технології», «Системний аналіз» – такі спеціальності можна здобути на підставі ваучерів на оплату навчання, що видають у Тернопільському обласному центрі зайнятості певним категоріям людей, які не зареєстровані як безробітні і мають  професійно-технічну чи вищу освіту. Фінансування за ваучером – до 30 тис. 280 грн

Навчання проходить в Західноукраїнському національному університеті, Тернопільському національному технічному університеті ім. І. Пулюя, Тернопільському національному педагогічному університеті ім. В. Гнатюка та в інших закладах освіти України,

Також служба зайнятості Тернопільщини надає послуги з професійного навчання безробітних, яке здійснюється на базах закладів освіти і роботодавців області та України. Тривалість курсів – від 2-х тижнів до 1,5 місяця. Форма навчання – онлайн, денна або змішана.

У Центрах професійно-технічної освіти (ЦПТО) Державної служби зайнятості можна здобути професії:

  • оператор верстатів з програмним керуванням,

  • оператор комп’ютерної верстки,

  • оператор інформаційно-комунікаційних мереж,

  • оператор з обробки інформації та програмного забезпечення.

ЦПТО – це заклади освіти європейського рівня, які здійснюють курсову та індивідуальну профпідготовку. У разі потреби, є місця для проживання.

А ще можна скористатися безкоштовними платформами онлайн-курсів: «Дія. Цифрова освіта», Освітній портал Державної служби зайнятості, Prometheus, Lingva skills.

Нові знання – нові можливості!

За детальною інформацією звернися у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості, в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) або у відділ активних програм зайнятості управління реалізації політики зайнятості Тернопільського ОЦЗ за тел. 0635765756.

Лановецький відділ Кременецької філії

Тернопільського обласного центру зайнятості, телефон 0672925591

Вам також може сподобатися...