ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

код ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерів

(Послуги з надання доступу до мережі Інтернет)

На виконання п.41 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. № 710 «Про ефективне використання державних коштів» зі змінами, надається обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення.

Предмет закупівлі: (Послуги з надання доступу до мережі Інтернет).

Вид процедури: відкриті торги (з особливостями).

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-13-022466-a

  • Обґрунтування очікуваної вартості:

При визначенні очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація про ціни на дану послугу наявних провайдерів Інтернету у Тернопільській області, бралася до уваги інформація, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах постачальників відповідних послуг. Крім цього, очікувана вартість була обрахована, як потреба у предметі закупівлі на 2024 рік. Таким чином вартість закупівлі обрахована в сумі 54600,00 грн.

  • Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі:

З метою забезпечення своєчасного та безлімітного доступу до мережі Інтернет у 2024 році установ, що знаходяться в підпорядкуванні Замовника було визначено потребу у придбанні послуг з доступу до мережі Інтернет, з визначеною швидкістю доступу (на прийом та передачу), періодом надання послуг протягом року.

  • Обґрунтування обсягів закупівлі:

Обсяг закупівлі був обрахований, як потреба у послугах по доступу до мережі Інтернет на 2024 рік по об’єктах Замовника.

Вам також може сподобатися...