ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

код ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерів

(Послуги надання каналу зв’язку мережі Інтернет до камер відеоспостереження)

На виконання п.41 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. № 710 «Про ефективне використання державних коштів» зі змінами, надається обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення.

Предмет закупівлі: (Послуги надання каналу зв’язку мережі Інтернет до камер відеоспостереження).

Вид процедури: відкриті торги (з особливостями).

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-13-022538-a

  • Обґрунтування очікуваної вартості:

При визначенні очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація про ціни на дану послугу наявних провайдерів у Тернопільській області, бралася до уваги інформація, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах постачальників відповідних послуг. Крім цього, очікувана вартість була обрахована, як потреба у предметі закупівлі на 2024 рік. Таким чином вартість закупівлі обрахована в сумі 118800,00 грн.

  • Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі:

З метою забезпечення здійснення послуг надання каналу зв’язку мережі Інтернет до камер відеоспостереження у 2024 році по адресах розташування об’єктів, що знаходяться в підпорядкуванні Замовника, було визначено потребу у придбанні таких послуг з визначеною швидкістю доступу (на прийом та передачу), періодом надання послуг протягом року тощо. Технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі вказані в технічній специфікації – Додатку № 3 до тендерної документації.

  • Обґрунтування обсягів закупівлі:

Обсяг закупівлі був обрахований, як потреба у послугах надання каналу зв’язку мережі Інтернет до камер відеоспостереження на 2024 рік по адресах розташування об’єктів Замовника.

Вам також може сподобатися...