Лановецький відділ Тернопільського обласного центру зайнятості інформує!

Шановні роботодавці! Потрібні працівники – зверніться у службу зайнятості Тернопільщини

Якісний підбір та підготовка персоналу – найбільш важлива складова успіху в діяльності будь-якого підприємства чи приватного бізнесу. Розумно підібраний штат кваліфікованих працівників дає змогу реалізувати найсміливіші плани та проєкти.

Якщо Вам на постійну чи тимчасову роботу потрібні працівники, які відповідали б необхідним професійним вимогам – зверніться у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості!

Перш за все про Ваші вакансії повідомлять шукачів роботи із відповідною освітою і професійним досвідом;

– їх буде внесено у всеукраїнську базу вакансій, за бажанням – розміщено на ФБ-сторінках ОЦЗ та місцевого підрозділу ОЦЗ;

– Ваш консультант поінформує Вас про наявність відповідних фахівців у базі даних служби зайнятості;

– кар’єрні радники та рекрутери доберуть із числа безробітних осіб і шукачів роботи тих, хто відповідає Вашим вимогам, проведуть ряд заходів для зручної Вам комунікації із претендентами: домовляться про індивідуальну співбесіду, організують міні-ярмарок вакансій або зустріч для усіх, хто зацікавився Вашими пропозиціями роботи;

– фахівець СЗ, за потреби, проведе профвідбір потенційних кадрів з використанням сучасних психодіагностичних методик на виявлення професійних, ділових та особистих якостей претендента.

За потреби, фахівці СЗ допоможуть написати оголошення про вакансію та сформувати відповідний звіт; порадять як ефективно провести співбесіду з претендентами; поінформують про норми законодавства у сфері зайнятості.

Якщо потрібних фахівців немає – під конкретні робочі місця служба зайнятості може організувати професійне навчання безробітних як у закладах освіти та центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, які мають потужну сучасну матеріально-технічну навчальну базу з найновішим обладнанням та технікою, так і на виробництві, у тому числі за індивідуальною формою, а також стажування безпосередньо на робочому місці.

Деяким категоріям громадян, які не зареєстровані в центрах зайнятості як безробітні і мають професійно-технічну, фахову передвищу чи вищу освіту, служба зайнятості видає ваучер на оплату навчання (до 27 тис. грн) за однією із 124 професій, спеціальностей сфер ІТ-технологій, будівництва, транспорту, освіти, медицини, сільського господарства, соціального обслуговування та ін.

За спрямуванням служби зайнятості Ваші працівники можуть за 2-3 дні підтвердити результати неформального навчання за професією «кухар».

Замовити та отримати усі згадані послуги можна безкоштовно у місцевому підрозділі служби зайнятості Тернопільщини!

Також, отримати компенсації можуть ті роботодавці, які легально працевлаштують різні категорії осіб (у т.ч. ВПО, колишніх воїнів, молодь, осіб з інвалідністю та ін.)!

Є можливість отримати грантові кошти на створення або розвиток власного бізнесу! Державна служба зайнятості супроводжує реалізацію урядового проєкту єРобота за напрямками “Власна справа” (до 250 тис. грн) і “Грант для ветеранів та їх подружжя” (до 1 млн грн). Основна вимога їх надання – створення нових робочих місць.

Додаткову інформацію можна отримати у Лановецькому відділі Кременецької філії за тел. (067) 2925591 або Додаткову інформацію можна отримати у Тернопільському обласному центрі зайнятості за телефонами 063 5765756, (0352)405851, а також на каналі онлайн-підтримки в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) .

Лановецький відділ

Кременецької філії

Тернопільського обласного

центру зайнятості

тел.(067) 2925591

Вам також може сподобатися...