Другий в Україні Центр цифрової безбар’єрності відкрили у Лановецькій громаді

Сьогодні, 8 грудня, у Лановецькій громаді відкрив свої двері другий в Україні Центр цифрової безбар’єрності. Він діятиме на базі ЦНАПу, що у м. Ланівці.

З вітальним словом виступив міський голова Роман Казновецький. Начальник Кременецької районної військової адміністрації Віталій Кудлак у своїй промові відзначив Лановецьку громаду як прогресивну та ту, що завжди попереду.

Олександр Шлапак директор Департаменту цифрової трансформації обласної військової адміністрації вручив тренерам центру освітні сертифікати.

Відкриття Центрів цифрової безбар’єрності є частиною ініціативи першої леді України Олени Зеленської щодо розвитку країни без перешкод.

У центрі надаватимуться консультації та проводитиметься навчання для підвищення рівня цифрової грамотності всіх бажаючих мешканців Лановецької громади, включаючи людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями.

Усіх охочих скористатися можливостями Центру цифрової безбар’єрності чекають за адресою м. Ланівці, вул.Незалежності, 15 або за телефоном: +380 96 114 78 54.

Вам також може сподобатися...