ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

код ДК 021:2015:39520000-3 – Готові текстильні вироби

(Спальні мішки)

На виконання п.41 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. № 710 «Про ефективне використання державних коштів» зі змінами, надається обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення.

Предмет закупівлі: Спальні мішки

(для осіб з числа військовослужбовців Збройних Сил України).

Вид процедури: відкриті торги (з особливостями).

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-06-018917-a.

  • Обґрунтування очікуваної вартості:

20 жовтня 2023 року було оголошено процедуру відкритих торгів з особливостями щодо предмету закупівлі за кодом ДК 021:2015:39520000-3 – Готові текстильні вироби. За результатами проведення процедури закупівлі утворилася економія коштів. При визначенні очікуваної вартості закупівлі було проведено аналіз цінових пропозицій учасників попередньої закупівлі спальних мішків (після завершення аукціону), інформація про проведення якої оприлюднена на веб-порталі Prozorro (ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-20-015634-a), щодо предмету закупівлі за кодом ДК 021:2015:39520000-3 – Готові текстильні вироби. Очікувана вартість була обрахована, як потреба у предметі закупівлі на 2023 рік та в межах виділеної суми коштів із місцевого бюджету. Таким чином, вартість закупівлі визначена в сумі 352000,00 грн.

  • Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі:

Замовник здійснює закупівлю даного виду товару, що за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідає потребам та вимогам замовника. Належна якість товару має відповідати вимогам нормативних документів України (технічним умовам України (ТУУ) тощо), які встановлюють вимоги до якості товару даного виду, а також учасник має засвідчити якість товару, що є предметом закупівлі, належними документами відповідно до вимог чинного законодавства України. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі вказані в технічній специфікації (Додатку № 2 до тендерної документації), що містить основні вимоги до товару.

З огляду на специфіку предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та із дотриманням законодавства Замовником було визначено потребу у придбанні даного виду товару із строком поставки – до 28 грудня 2023 року за адресою: Україна, 47400, Тернопільська область, Кременецький район, м. Ланівці, вул. Незалежності, буд. 34.

  • Обґрунтування обсягів закупівлі:

Обсяг закупівлі був обрахований з врахуванням технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення (із врахуванням економії за результатами проведеної попередньої процедури закупівлі щодо даного предмету закупівлі), реальної потреби у даному предметі закупівлі в 2023 році.

Вам також може сподобатися...