У Лановецькій громаді презентували результати проєкту «Розвиток бізнесу Північної Тернопільщини»

22 листопада в коворкінг просторі для підприємців, що у місті Ланівці відбулася презентація результатів проєкту «Розвиток бізнесу Північної Тернопільщини», який реалізовувався за ініціативи Лановецької міської ради у співпраці з громадською організацією Центр розвитку ініціатив «ІнСорс».
З вітальним словом до присутніх звернулись голова Лановецької міської ради – Роман Казновецький та голова Збаразької міської ради – Роман Полікровський.
Під час панельних сесій учасники обговорювали інструменти підвищення інвестиційного іміджу громад та важливість посилення співпраці між громадами задля збільшення їх інвестиційної привабливості.
Підприємці, випускники бізнес-школи та учасники тренінгів, ділилися враженнями від участі в заходах, організованих в межах проєкту, обговорювали навчальні можливості та обмінювались власним досвідом.
Заступник міського голови – Олег Казмірчук презентував інвестиційний паспорт Лановецької громади, розроблений в рамках проєкту, який відтепер розміщений і на сайті Лановецької міської ради в розділі «Інвестору».
Також інвестиційні паспорти представляли заступник міського голови Кременецької міської ради – Олександр Маринюк та Олександр Войціховський – начальник управління економіки та залучення інвестицій Збаразької міської ради.
На зустрічі виступила представниця Іспанського Червоного Хреста та доповіла про заплановану в 2024 році підтримку незахищених верств населення через надання мікрогрантів.
Зустріч проходила у постійній комунікації гостей зі спікерами, учасники напрацьовували ідеї для подальшої співпраці та наступні проєкти спрямовані на підтримку малого і середнього підприємництва.
Лановецька міська територіальна громада відкрита до підприємницьких ініціатив мешканців та готова максимально сприяти у втіленні бізнес ідей.
У разі виникнення запитань щодо започаткування чи розвитку бізнесу просимо звертатися до інформаційно-консультативного пункту для підприємців, що діє при ЦНАП Лановецької міської ради.

Вам також може сподобатися...