Роботодавці Тернопільщини працевлаштували 41 учасника бойових дій, ще 96 шукають роботу

Цьогоріч через службу зайнятості Тернопільщини шукали роботу 232 учасника бойових дій (УБД), з них 229 – отримали статус безробітного, у т.ч. 27 осіб з інвалідністю; 41-му вдалося знайти прийнятні місця праці переважно у переробній промисловості та сільському господарстві. За направленнями служби зайнятості 5 УБД проходили профнавчання; 3 – мали тимчасову роботу. 4 особи з числа УБД отримали ваучери на оплату професійного навчання (тракторист, здобувають вищу освіту за напрямками «Автомобільний транспорт» та «Будівництво і цивільна інженерія»).

Через Лановецький відділ Кременецької філії з початку року здійснювали пошук роботи 10 безробітних з числа УБД, 2 – проходили професійне навчання та працевлаштовані на постійні місця праці

Зараз 96 учасників бойових дій зі статусом безробітного шукають роботу, в т.ч. 4 – через місцевий центр зайнятості. Більшість з них колишні працівники торгівлі і сфери послуг (48 осіб), керівники і службовці (19), робітники з обслуговування та експлуатації машин і устаткування (15); 95% – чоловіки віком 35-44 роки, 12 – мають інвалідність.

Сервіси та програми служби зайнятості для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни:

  • грант на створення або розвиток власної справи https://is.gd/jxqZ7j ;

  • ваучер на навчання за однією із 124 професій https://voucher.dcz.gov.ua/

  • безкоштовне навчання новій професії/освітній програмі в закладах освіти служби зайнятості https://edveteran.dcz.gov.ua/

  • підтвердження неформального навчання https://is.gd/BggdGQ

  • компенсація витрат роботодавцям за працевлаштування ветеранів https://is.gd/py6dgg

  • контакти центрів зайнятості https://is.gd/5OBw38

До слова: роботодавці, які працевлаштували УБД, можуть отримати компенсації на оплату їх праці від державної служби зайнятості за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Розмір компенсації – 50% фактичних витрат на оплату праці, але не більше розміру мінімальної заробітної плати (6700 грн). Тривалість виплати – кожен непарний місяць з дня працевлаштування, 6 місяців протягом 1 року. 2-м роботодавцям вже надано компенсацію на оплату праці за працевлаштування УБД.

Шановні роботодавці! Якщо Ви можете запропонувати роботу колишнім захисникам, зверніться у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості. Можна подати вакансію, скориставшись Електронним помічником Роботодавця: http://surl.li/gmclv, а також через особистий кабінет роботодавця: https://www.dcz.gov.ua/cabinet (можна зайти через чат-бот @DCZWorkNowBbot), вона одразу буде опублікована і рекрутери почнуть підбір кандидатів.

Зауважимо, що подати або знайти вакансію можна через сервіси:

“Робота на Тернопільщині”

Чат-бот: @work_Ternopil_bot або https://t.me/work_Ternopil_bot

Канал: @work_in_Ternopil_region або https://t.me/work_in_Ternopil_region

Єдиний портал вакансій (https://jobportal.dcz.gov.ua/)

Національний Кадровий Резерв (https://ukrnkr.in.ua/)

Пропонуєте роботу? Подайте вакансію, скориставшись Електронним помічником Роботодавця: http://surl.li/gmclv, а також через особистий кабінет роботодавця: https://www.dcz.gov.ua/cabinet (можна зайти через чат-бот @DCZWorkNowBbot), вона одразу буде опублікована і рекрутери почнуть підбір кандидатів.

Шукаєте роботу? Заповніть анкету-резюме: http://surl.li/byovs   

Лановецький відділ Кременецької філії

Тернопільського обласного центру зайнятості

телефон 0672925591

Вам також може сподобатися...