Важливо: учасникам бойових дій та особам з інвалідністю внаслідок війни

Інформуємо Вас про початок експериментального проєкту з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 15 вересня 2023 р. № 984. Метою проєкту є підтримання конкурентоспроможності учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни шляхом професійного навчання.

Навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни, які є застрахованими особами, організовується для задоволення потреб ринку праці або самозайнятості, провадження підприємницької діяльності з урахуванням побажань та професійних потреб в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості.

Професійне навчання здобувачів освіти здійснюється шляхом перепідготовки, підвищення кваліфікації, у тому числі на курсах цільового призначення.

Результатом професійного навчання може бути здобуття повної або часткової професійної кваліфікації.

З інформацією щодо експериментального проєкту можна ознайомитися на вебсторінці Державного центру зайнятості http://surl.li/lnnbl.

За більш детальною інформацією зверніться у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості, в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) або за тел. «гарячої лінії» – 0635765756, 067 292 5591.

Вам також може сподобатися...