ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ код (ДК 021:2015)

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

код ДК 021:2015:39520000-3 – Готові текстильні вироби

На виконання п.41 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. № 710 «Про ефективне використання державних коштів» зі змінами, надається обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення.

Предмет закупівлі: Спальні мішки

(для осіб з числа військовослужбовців Збройних Сил України).

Вид процедури: відкриті торги (з особливостями).

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-20-015634-a

  • Обґрунтування очікуваної вартості:

При визначенні очікуваної вартості закупівлі було проведено аналіз та вивчення ситуації на ринку, здійснено моніторинг комерційних пропозицій суб’єктів господарювання та аналіз здійснених закупівель замовниками, інформація про проведення яких оприлюднена на веб-порталі Prozorro, щодо предмету закупівлі за кодом ДК 021:2015:39520000-3 – Готові текстильні вироби, враховувалась інформація про ціну на даний товар, що міститься на сайтах постачальників відповідного товару. Крім цього, очікувана вартість була обрахована, як потреба у предметі закупівлі на 2023 рік та в межах виділеної суми коштів із місцевого бюджету. Таким чином вартість закупівлі визначена в сумі 800000,00 грн.

  • Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі:

Замовник здійснює закупівлю даного виду товару, що за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідає потребам та вимогам замовника. Якість товару має бути посвідчена належними документами у відповідності до норм діючих Державних стандартів України. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі вказані в технічній специфікації (Додатку № 2 до тендерної документації), що містить основні вимоги до товару.

З огляду на специфіку предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та із дотриманням законодавства Замовником було визначено потребу у придбанні даного виду товару із строком поставки – до 20 грудня 2023 року за адресою: Україна, 47400, Тернопільська область, Кременецький район, м. Ланівці, вул. Незалежності, буд. 34.

  • Обґрунтування обсягів закупівлі:

Обсяг закупівлі був обрахований з врахуванням технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, реальної потреби у даному предметі закупівлі на 2023 рік.

Вам також може сподобатися...