Ринок праці Тернопільщини. Є потреба у продавцях, лікарях, водіях

За 9 місяців 2023-го в місцевих підрозділах Тернопільського обласного центру зайнятості соціальними послугами зі сприяння у працевлаштуванні скористалися 12,7 тис. осіб, серед них майже 1 тис. вимушено переміщених осіб. Через Лановецький відділ Кременецької філії з початку року здійснювали пошук роботи 266 безробітних, в т.ч. 22 – переселенці.

За сприяння служби зайнятості області:

5,3 тис. краян були працевлаштовані, з них 206 – жителі Лановеччини;

0,5 тис. – брали участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру, після їх завершення кожен сьомий був працевлаштований на постійне місце праці, в т.ч. 9 осіб працювали за сприяння місцевого підрозділу служби зайнятості;

0,7 тис. безробітних працювали на суспільно корисних роботах у складі «Армії відновлення», в т.ч. 32 – жителі Лановецької та Борсуківської громад; .

479 – проходили професійну підготовку чи підвищення кваліфікації, з них 28 – за направленням Лановецького відділу.

386 жителів області отримали безкоштовні ваучери на оплату профнавчання, з них – 12 отримали місцеві жителі ;

6 – підтвердили результати неформального навчання за професією кухар.

116 роботодавців отримали компенсації за працевлаштування 165 переселенців, в т.ч. 5 роботодавців Лановеччини за працевлаштування 5 вимушено переміщених осіб.

40 роботодавцям виплатили компенсацію ЄСВ за забезпечення роботою 41 безробітного, з них – 3 місцевим роботодавцям, які працевлаштували 4 безробітних.

Також в області здійснюється виплата 50% фактичних витрат на оплату праці учасників бойових дій.

На сьогодні 47. безробітних продовжують пошук роботи через Лановецький відділ Кременецької філії Тернопільського обласного центру зайнятості. Із них 72% – жінки, кожен четвертий – молодь віком до 35 років, більше половини – жителі сільської місцевості, більше третина – особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 6% – переселенці.

Найбільшу потребу роботодавці мають у продавцях, водіях, швачках, підсобниках.

За більш детальною інформацією зверніться у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості, в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) або за тел. «гарячої лінії» – 0635765756.

Зауважимо, що подати або знайти вакансію можна через сервіси:

“Робота на Тернопільщині”

Чат-бот: @work_Ternopil_bot або https://t.me/work_Ternopil_bot

Канал: @work_in_Ternopil_region або https://t.me/work_in_Ternopil_region

Єдиний портал вакансій (https://jobportal.dcz.gov.ua/)

Національний Кадровий Резерв (https://ukrnkr.in.ua/)

Пропонуєте роботу? Подайте вакансію, скориставшись Електронним помічником Роботодавця: http://surl.li/gmclv, а також через особистий кабінет роботодавця: https://www.dcz.gov.ua/cabinet (можна зайти через чат-бот @DCZWorkNowBbot), вона одразу буде опублікована і рекрутери почнуть підбір кандидатів.

Шукаєте роботу? Заповніть анкету-резюме: http://surl.li/byovs   

Лановецький відділ Кременецької філії

Тернопільського обласного центру зайнятості

телефон 0672925591

Вам також може сподобатися...