Конференція «Єднання заради перемоги» відбулась в Лановецькій громаді

В коворкінг-просторі для підприємців, що у місті Ланівці, в межах проєкту «Розвиток бізнесу Північної Тернопільщини», що реалізовується за ініціативи Лановецької міської ради у співпраці з громадською організацією Центр розвитку ініціатив «ІнСорс», відбулась конференція для представників громад та бізнес-об’єднань «Єднання заради Перемоги».

Близько 50 учасників з різних громад Тернопільщини приїхали, щоб поспілкуватися з високо кваліфікованими спікерами, поділитись досвідом та налагодити нові зв’язки.

“В час, коли в країні ведеться така кривава війна, ми повинні об’єднати наші зусилля і зробити все можливе, щоб розвивати економічний фронт заради підтримки Збройних Сил України та здобуття бажаної Перемоги.” – з вітальним словом виступила секретар Лановецької міської ради Вікторія Хом’як.

Конференція складалася з трьох панельний сесій та круглого столу під час яких піднімали питання підтримки місцевих економічних і сільськогосподарських ініціатив донорськими програмами, посилення інвестиційного потенціалу громад шляхом міжнародного партнерства та партнерства для розвитку регіонального виробництва.

На зустрічі учасники презентували локальні кейси, обговорювали важливість середнього та малого бізнесу. Також була можливість продегустувати продукцію від крафтових виробників.

Зустріч проходила у постійній комунікації гостів зі спікерами, учасники ставили запитання, шукали партнерів, переймали досвід. Це свідчить про актуальність теми та важливість проведення подібних заходів задля розвитку бізнесу та підвищення економіки нашої країни.

Вам також може сподобатися...